Marta Roszewska 17 sierpnia 2017 06:30
1/5
Wnętrzarskie kolekcje domów mody
Copyright @materiały prasowe Archidzieło
1/5

Tym projektantom sam wybieg nie wystarcza. Choć moda to wciąż rozwijająca się branża, te domy mody postanowiły poszerzyć swoje kolekcje o elementy wnętrzarskie. W końcu kto nie lubi odrobiny luksusu u siebie w mieszkaniu? Dom ubrany w meble i dekoracje przez największych projektantów może zainspirować do odświeżenia lub całkowitej zmiany własnej aranżacji. Gdzie szukać designerskich dekoracji? Warszawski sklep Archidzieło to kopalnia wyszukanych propozycji!

 

Zobacz także: 12 najbardziej stylowych dzieciaków, które mają… konta na Instagramie! Jakie marki kochają ich mamy?

2/5
Ralph Lauren
Copyright @materiały prasowe Archidzieło
2/5

Ralph Lauren

Wnętrza od Ralpha Laurena to niezwykłe połączenie klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami. 

3/5
Karl Lagerfeld
Copyright @materiały prasowe Archidzieło
3/5

Karl Lagerfeld

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak pachniałby świat zaprojektowany przez Karla Lagerfelda, koniecznie musicie udać się do warszawskiego Archidzieła. Znajdziecie tam kolekcje świec zapachowych jego projektu. 

4/5
Sypialnia Calvin Klein Home
Copyright @materiały prasowe Archidzieło
4/5

Calvin Klein

Mieszkanie wyposażone dekoracjami od Calvina Kleina to prawdziwy raj na Ziemi. Najwyższej jakości materiały i niebanalne wzornictwo to esencja jego designu.

5/5
Sypialnia Gianfranco Ferrā Home
Copyright @materiały prasowe Archidzieło
5/5

Gianfranco Ferrā 

Atmosfera XIX-wieczej Anglii w wykonaniu włoskiego domu mody. Stonowane kolory idealnie sprawdzą się w męskim nowoczesnym wnętrzu.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.