Marta Roszewska 11 sierpnia 2017 13:07
1/5
Samolot Jet Luxa, jego wnętrza oraz Kylie Jenner
Copyright @Instagram @jetluxlife
1/5

JetLux, to pierwsza firma na świecie zajmująca się czarterowaniem samolotów, która należy do CTMS Travel Group. Korporacja od ponad 30 lat oferuje usługi podróżnicze na najwyższym poziomie – pod koniec 2016 roku w zasobach JetLuxa znajdowało się ponad 6 tysięcy najbardziej luksusowych, prywatnych samolotów dla najzamożniejszych klientów. To nie tylko luksus i komfort - samoloty JetLuxa stanowią grupę najbezpieczniejszych środków transportu na świecie.

 

Wybór samolotu

 

 

 

Na podstawie osobistych preferencji klienta firma przydziela właściwy samolot. Do wyboru są trzy rodzaje samolotów według kryterium wielkości: small jets, midsize jets oraz large jets. Wymagania są bardzo różne, jednak najczęściej pojawiające się aspekty to: wysokie bezpieczeństwo lotu, dostęp do odległych miejsc docelowych czy pięciogwiazdkowy sprzęt gastronomiczny. W naszej galerii dowiecie się, co kryją wnętrza samolotów JetLuxa!

 

Zobacz także: Top 5: najciekawsze wnętrzarskie konta na Instagramie.

2/5
Kylie Jenner podróżująca samolotem Jet Lux
Copyright @Instagram @jetluxlife
2/5

Ulubieniec gwiazd

 

JetLux w niezwykle szybkim tempie stała się ulubionym środkiem transportu miliarderów oraz gwiazd. Obecnie z usług czarterowych JetLuxa korzystają w większości celebryci, publikując w mediach społecznościowych filmiki i zdjęcia z luksusowych lotów. Dzięki JetLux stał się niezwykle ważną częścią całej podróży – wysoki komfort i udogodnienia na najwyższym poziomie zapewniają dużą dawkę wrażeń dla klientów.

 

Zobacz też: Nie tylko Kourtney Kardashian. Światowe gwiazdy pokochały kostiumy kąpielowe polskiej marki

 

3/5
Posiłek w samolocie Jet Luxa
Copyright @Instagram @jetluxlife
3/5

Uczta dla oczu i żołądka

Podczas lotu goście mogą nacieszyć się wykwintnymi daniami serwowanymi wedle wcześniej ustalonych przez nich preferencji. Do tego alkohole z najwyższej półki i nieograniczony dostęp do obsługi na pokładzie.

4/5
Część sypialniania w samolocie Jet Lux
Copyright @Instagram @jetluxlife
4/5

Część sypialniana

Męczący lot? Zdrzemnij się! Samoloty JetLuxa mają również w swojej ofercie kabinę sypialnianą. Oczywiście z nieograniczonym dostępem do wifi i telewizji.

5/5
Wnętrza samolotu Jet Lux
Copyright @Instagram @jetluxlife
5/5

Kraina

 

Wnętrza samolotów robią wrażenie – kabiny wyposażone są w najbardziej pożądane nowinki technologiczne, a na ścianach samolotu wiszą prawdziwe dzieła sztuki.

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.