Sexify, Netflix 2021
Fot. Netflix
O tym się mówi!

Polski serial Sexify już dostępny na Netflix! Co o nim wiemy?

W końcu seks przestał być tematem tabu!

Aleksandra Frankowska 3 maja 2021 14:27
Sexify, Netflix 2021
Fot. Netflix

W tym roku na Netflixie pojawi się łącznie, aż 9 polskich produkcji. Jedną z nich jest serial Sexify, który jest już dostępny na platformie. Reżyserami serialu są Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska, która zajęła się również samym scenariuszem. To jeden z niewielu polskich seriali, który nie potraktował seksu jako tematu tabu. Wręcz przeciwnie – jest on tematem przewodnim produkcji. W rolach głównych zobaczyć można Aleksandrę Skrabę, Marię Sobocińską oraz Sandrę Drzymalską. O czym dokładnie jest serial Sexify?

Czytaj też: Netflix zapowiada 9 polskich premier w 2021 roku!

Sexify – polski serial na Netflix. Co o nim wiemy?

Miniserial, składający się z ośmiu odcinków opowiada historię studentki informatyki Natalii, której celem jest zdobycie głównej nagrody w prestiżowym konkursie dla startupów. W jej głowie zrodził się pomysł na aplikację, która miałaby zaspokoić potrzeby seksualne jej rówieśników. I chociaż wiele wie o programowaniu, to o seksie niekoniecznie, dlatego potrzebna jej pomoc. Postanawia więc połączyć siły z Pauliną i Moniką, które mają znacznie większe doświadczenie od niej. Trzy koleżanki mają za zadanie wynaleźć algorytm, który rozwiąże największą zagadkę wszechczasów… kobiety orgazm!

Zobacz również: Netflix: lista premierowych filmów i seriali na maj 2021!

Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi - tłumaczył Domalewski.

Serial Sexify to komedia pełna emocji, ale też śmiechu i zabawy. Przejmująca opowieść o życiu młodych osób, dojrzewaniu i odkrywaniu własnej seksualności. W serialu zagrają między innymi także Cezary Pazura, Małgorzata Foremniak, Piotr Packa, Zbigniew Zamachowski oraz Ewa Szykulska. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.