Odliczamy dni do lata!

Marta Roszewska 1 kwietnia 2018 15:05

Kolorowe zdjęcia z zapierającymi dech w piersiach widokami na podróżniczych Instagramach sprawiają, że choć na chwilę możemy przenieść się w inne miejsce. Takie profile to także idealny sposób, by odnaleźć wymarzone miejsce na nadchodzące wakacje. Instagram to kopalnia takich inspiracji. My wybraliśmy dla Was nasze ulubione konta podróżnicze, dzięki którym zamarzycie o dłuższym pobycie poza miastem. 

1/8
Aggie Lal
Copyright @Instagram @travel_inhershoes
1/8

Aggie Lal, a dokładnie @travel_inhershoes to kochająca podróże mieszkanka Los Angeles (choć rzadko bywa w domu). Jej Instagram przepełniony jest bajkowymi fotografiami o tematyce podróżniczej. Znajdziecie tu także mnóstwo zdjęć zwierząt, a także odrobinę kuchni.

2/8
Aggie Lal
Copyright @Instagram @travel_inhershoes
2/8

Aggie Lal, @travel_inhershoes

3/8
Jack Morris
Copyright @Instagram @doyoutravel
3/8

Jack Morris, znany w sieci jako @doyoutravel, kocha fotografię oraz podróże, których nie wyobraża sobie bez swojej ukochanej. Na swoim Instagramie Jack zabierze Was w rozmaite miejsca - od piaszczystych plaż, zdumiewające wodospady, po zapierające dech w piersiach widoki metropolii.

4/8
Jack Morris
Copyright @Instagram @doyoutravel
4/8

Jack Morris, @doyoutravel

5/8
Eskil Digernes
Copyright @Instagram @digernes
5/8

Eskil Digernes, którego znajdziecie na Instargamie pod nickiem @digernes, to amator górskich widoków. Pochodzący z Norwegii Eskil podróżuje po całym świecie, by podzielić się ze swoimi obserwatorami niesamowitymi urokami natury.

6/8
Eskil Digernes
Copyright @Instagram @digernes
6/8

Eskil Digernes, @digernes

7/8
Piotr Bratosiewicz
Copyright @Instagram @bratosiewicz
7/8

Na naszej liście znalazł się także pochodzący z Polski Piotr Bratosiewicz (@bratosiewicz). Obecnie znajduje się w Maroko, choć jego Instagram to niekończąca się podróż. Sprawdźcie sami!

8/8
Piotr Bratosiewicz
Copyright @Instagram @bratosiewicz
8/8

Piotr Bratosiewicz, @bratosiewicz

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!