Odliczamy dni do lata!

Marta Roszewska 1 kwietnia 2018 15:05

Kolorowe zdjęcia z zapierającymi dech w piersiach widokami na podróżniczych Instagramach sprawiają, że choć na chwilę możemy przenieść się w inne miejsce. Takie profile to także idealny sposób, by odnaleźć wymarzone miejsce na nadchodzące wakacje. Instagram to kopalnia takich inspiracji. My wybraliśmy dla Was nasze ulubione konta podróżnicze, dzięki którym zamarzycie o dłuższym pobycie poza miastem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

30 minutes drive from my house and I’m out here in the jungle 🐒🍃

Post udostępniony przez JACK MORRIS (@doyoutravel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fresh Jordan 1’s x Off White 🚁🚁🚁

Post udostępniony przez Piotr Bratosiewicz (@bratosiewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jest Sahara Zachodnia, są i wielbłądy. W Mauretanii spędziłem tylko 2 niecałe dni, ale już tłumaczę skąd ten pośpiech. Otóż opuszczając Senegal, na granicy spotkałem Pana Benoit. Jak to zwykle bywa, spytałem czy nie miałby miejsca w samochodzie, żeby podrzucić mnie 80km do stolicy. Szybko okazało się, że wraca właśnie z Dakaru (z mety rajdu Monte Carlo - Dakar, w którym brał udział) do Maroka. Co więcej, jedzie aż do Marakeszu, czyli dokładnie tam gdzie i ja planowałem się przedostać. 2500 kilometrów przez pustynie to nie lada przeprawa - miałem na tę trasę w planach jakieś 7 dni - co już było szybkim tempem. W Mauretanii naprawdę nie ma dróg, autobus przemieszcza się tu kilkadziesiąt kilometrów przez 2-3 godziny. Jednak Benoit, urodzony rajdowiec, powiedział, że się spieszy i będziemy jechać bez przerwy przez najbliższe 3 dni. Od zmierzchu do świtu. Przez drogi i pustynie. Samochodem z rajdu Dakar. Taka okazja nie zdarza się codziennie. A do Mauretanii zawsze można wrócić. Collecting Stamps, Sahara Zachodnia 🐫🐫🐫

Post udostępniony przez Piotr Bratosiewicz (@bratosiewicz)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.