Odliczamy dni do lata!

Marta Roszewska 1 kwietnia 2018 15:05

Kolorowe zdjęcia z zapierającymi dech w piersiach widokami na podróżniczych Instagramach sprawiają, że choć na chwilę możemy przenieść się w inne miejsce. Takie profile to także idealny sposób, by odnaleźć wymarzone miejsce na nadchodzące wakacje. Instagram to kopalnia takich inspiracji. My wybraliśmy dla Was nasze ulubione konta podróżnicze, dzięki którym zamarzycie o dłuższym pobycie poza miastem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

30 minutes drive from my house and I’m out here in the jungle 🐒🍃

Post udostępniony przez JACK MORRIS (@doyoutravel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fresh Jordan 1’s x Off White 🚁🚁🚁

Post udostępniony przez Piotr Bratosiewicz (@bratosiewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jest Sahara Zachodnia, są i wielbłądy. W Mauretanii spędziłem tylko 2 niecałe dni, ale już tłumaczę skąd ten pośpiech. Otóż opuszczając Senegal, na granicy spotkałem Pana Benoit. Jak to zwykle bywa, spytałem czy nie miałby miejsca w samochodzie, żeby podrzucić mnie 80km do stolicy. Szybko okazało się, że wraca właśnie z Dakaru (z mety rajdu Monte Carlo - Dakar, w którym brał udział) do Maroka. Co więcej, jedzie aż do Marakeszu, czyli dokładnie tam gdzie i ja planowałem się przedostać. 2500 kilometrów przez pustynie to nie lada przeprawa - miałem na tę trasę w planach jakieś 7 dni - co już było szybkim tempem. W Mauretanii naprawdę nie ma dróg, autobus przemieszcza się tu kilkadziesiąt kilometrów przez 2-3 godziny. Jednak Benoit, urodzony rajdowiec, powiedział, że się spieszy i będziemy jechać bez przerwy przez najbliższe 3 dni. Od zmierzchu do świtu. Przez drogi i pustynie. Samochodem z rajdu Dakar. Taka okazja nie zdarza się codziennie. A do Mauretanii zawsze można wrócić. Collecting Stamps, Sahara Zachodnia 🐫🐫🐫

Post udostępniony przez Piotr Bratosiewicz (@bratosiewicz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.