Ula Chincz, Dzień Dobry TVN, 07.11.2022.
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ula Chincz wyprowadziła się z Polski. Dziennikarka pokazała swój nowy dom 

„Spełniam coś, co nigdy nawet nie było moim marzeniem”

Olga Figaszewska 7 września 2023 11:29
Ula Chincz, Dzień Dobry TVN, 07.11.2022.
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Ula Chincz rozpoczyna nowy etap! Dziennikarka niedawno poinformowała, że wyprowadziła się z Polski. Swoje nowe miejsce na ziemi znalazła we Włoszech. „Spełniam swoje wielkie włoskie marzenie”, napisała.  

Ula Chincz wyprowadziła się z Polski. Jak wygląda jej nowy dom?

Zaraża optymizmem i dzieli się swoja fantastyczną energią. Widzowie pokochali ją jako „Ulę Pedantulę”, wcześniej Ula Chincz pojawiała się na antenie TVN czy TVP2. W końcu rozpoczęła własną przygodę i od kilku lat rozwija swój kanał na YouTubie. To właśnie na nim pojawił się film, w którym opowiada o swojej przeprowadzce do Włoch. Wraz z mężem i dwójką synów dziś buduje swoje szczęście poza granicami Polski. Ula Chincz nie kryje ekscytacji i łez wzruszenia. Okazuje się, że wcześniej nie myślała o wyprowadzce z kraju.

„Przeniosłam się do Włoch. Może nie na zawsze, ale na pewno na dłużej. […] Spełniam coś, co nawet nigdy nie było moim marzeniem. Nie wyobrażałam sobie, że mogę marzyć o tym, że będę przez jakiś czas mieszkać we Włoszech. […] Choć na razie zakupu domu nie planuję, to chyba chcę mieć tych Włoch więcej”, rozpoczęła. Skąd pomysł na przeprowadzkę? Wszystko zaczęło się od jej samotnej podróży do Włoch w listopadzie 2022 roku. Bilet otrzymała od męża. Z okazji urodzin przygotował dla niej prezent w postaci tygodniowej wyprawy. Ulę Chincz ujęły widoki, ludzie i niezwykły klimat. Trafiła do miasteczka, w którym całkowicie się zakochała.  

„Zobaczyłam widok tak piękny, że po prostu zwaliło mnie z nóg. I chyba to był ten moment, w którym wszechświat powiedział mi: musisz tu mieszkać”, opowiadała. Okazało się, że to miejsce, choć piękne, nie stało się jej wymarzonym, ale to rozpoczęło rodzinne rozmowy i poszukiwania. Na początku nic nie szło po jej myśli. Aż do 14 lutego, gdy podczas kolejnej podróży wszystkie puzzle układanki zaczęły się wypełniać. Ula Chincz znalazła dom, szkołę dla synów.

Czytaj też: Paweł Wilczak i Joanna Brodzik przetrwali kryzys. Teraz aktor bawił się w nocnym klubie

Ula Chincz, 17.06.2023 rok, Łódź, See Bloggers festiwal 2023
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Ula Chincz, 17.06.2023 rok, Łódź, See Bloggers festiwal 2023

Ula Chincz - o kulisach przeprwadzki do Włoch

Na początku kwietnia prezenterka podpisała umowę najmu mieszkania w małym miasteczku w Toskanii. Rodzina zamieszkała w nim na początku września, a przygotowania do wyjazdu zajęły im kilka miesięcy. „Przenosimy się do Włoch co najmniej do wakacji, mniej więcej do czerwca przyszłego roku. To jest taki okres minimum. Rysiu pójdzie do liceum, Robert do przedszkola. Są miło witani mimo braku płynnej, nawet żadnej znajomości języka”, wyznała. Dziennikarka nie nastawia się na nic. Nie wie, czy spędzą tam rok, czy może zapuszczą korzenie na stałe. 

Na swoim kanale, Ula Chincz nadal będzie zamieszczała treści z patentami i poradami. Od czasu do czasu na pewno pojawi się włoski materiał.  Dziennikarka będzie regularnie odwiedzała Polskę. W październiku do rodziny dołączą czworonożni przyjaciele. 

„Powiedzieć, że jestem wdzięczna za to, że Was mam, to jak nie powiedzieć nic! Bo ogrom radości, która płynie od Was do mnie od wczoraj, tylko potęguje moje nowe włoskie szczęście 🥰. Bardzo dziękuję, że jesteście ze mną i wspieracie mnie nawet w szalonych pomysłach”, pisała poruszona odzewem fanów. 

Sprawdź też:  Córka Moniki Richardson próbuje swoich sił w aktorstwie. Nastolatka szykuje się do wyprowadzki

Ula Chincz, przeprowadzka, Włochy
Fot. Insta Stories za @ulapedantula

Ula Chincz, przeprowadzka, Włochy
Fot. Insta Stories za @ulapedantula

Ula Chincz, przeprowadzka, Włochy
Fot. Insta Stories za @ulapedantula

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.