Zobaczcie 10 najpiękniejszych miejsc na świecie!

Sabina Zięba 20 października 2018 11:30

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie dokumentowane swoich wyjazdów na Instagramie jest nieodłącznym elementem podróży. Jak się okazuje, co szósta osoba (biorąca udział w badaniach Mobile Travel Tracker) przyznaje, że rezerwując hotel kieruje się tym, jak będzie on prezentował się na zdjęciach udostępnianych w mediach społecznościowych. Z tej okazji portal Hotels.com przygotował specjalną listę 10 hoteli, których niezwykła architektura zachwyci nie tylko będących tam turystów, ale również obserwujących nasz profil. Zobaczcie w naszej galerii najpiękniejsze hotelowe wnętrza!  

1/10
Copyright @Instagram
1/10

1. St. Pancras Renaissance Hotel London, Wielka Brytania
(Ocena Hotels.com na podstawie opinii: 8,8 na 10)

St. Pancras Renaissance Hotel to obiekt zapierający dech w piersiach, majestatyczny i doskonale prezentujący się na zdjęciach. Kultowe schody, znane z wideoklipu Spice Girls Wanna be, bardzo często pojawiają się w mediach społecznościowych. Ceny zaczynają się od 1 139 zł pokój za dobę.

2/10
Copyright @Instagram
2/10

2. Hotel Plaza Athenee, Paryż
(Ocena na Hotels.com na podstawie opinii: 9,6 na 10)

Z hotelu rozpościera się widok tak romantyczny, że nawet Carrie Bradshaw z Seksu w wielkim mieście krzyknęła z zachwytu. Widok z pokojów na Wieżę Eiffla w połączeniu z jasnoczerwonymi kwiatami w donicach, typowo francuskimi białymi okiennicami i błękitnym niebem to jedno z najczęściej zamieszczanych na Instagramie zdjęć hoteli. Ceny zaczynają się od 4 010 zł pokój za dobę.

3/10
Copyright @Instagram
3/10

3. Conrad Maldives Rangali Island, Malediwy
(Ocena na Hotels.com na podstawie opinii: 9,2 na 10)

W znajdującej się prawie 5 m poniżej poziomu morza restauracji Ithaa można odnieść wrażenie spacerowania po wodzie. Panorama 180 stopni pozwala uchwycić idealne widoki z wielu różnych miejsc. Ceny zaczynają się od 2943 zł pokój za dobę.

4/10
Copyright @Instagram
4/10

4. Hotel Fasano, Rio De Janeiro
(Ocena na Hotels.com na podstawie opinii: 9,2 na 10)

Góra Sugarloaf, na którą rozpościera się widok z hotelu, to obowiązkowy punkt programu podczas pobytu w Brazylii – miłośnicy mediów społecznościowych mogą cieszyć się wspaniałym widokiem, pozując przy basenie. Ceny zaczynają się od 1 728 zł pokój za dobę.

5/10
Copyright @Instagram
5/10

5. Jade Mountain Resort, St Lucia
(Ocena na Hotels.com na podstawie opinii: 10,0 na 10)

Czy można sobie wyobrazić jeszcze lepszy widok 
z łazienki? Osoby, które chcą zrobić wrażenie na swoich obserwujących, koniecznie powinny zrobić sobie zdjęcie w tym miejscu. Nieziemskie widoki Karaibów, luksusowe otoczenie i prestiż na najwyższym poziomie. Ceny zaczynają się od 6 019 zł pokój za dobę.

6/10
Copyright @Instagram
6/10

6. Villa Saraswati, Bali
(Ocena na Hotels.com na podstawie opinii: 8,8 na 10)

Ekskluzywne wille na Bali emanują luksusem ,a znajomi mogą pozazdrościć ciepłej pogody i zacisznego otoczenia. Ceny zaczynają się od 521 zł pokój za dobę.

7/10
Copyright @Instagram
7/10

7. Barcelo Malaga, Malaga
(Ocena na Hotels.com na podstawie opinii: 8,8 na 10)

Mówi się, że efekt pierwszego wrażenia jest bardzo trwały, a lobby hotelu Barcelo Malaga dosłownie rzuca na kolana. Ogromna zjeżdżalnia ze stali nierdzewnej, po hiszpańsku zwana EDHA (la Estructura Deslizante para Humanos Atrevidos), co oznacza konstrukcję do zjeżdżania dla odważnych, sprawia, że pobyt w hotelu pozostaje niezapomniany. Ceny zaczynają się od 584 zł pokój za dobę.

8/10
Copyright @Instagram
8/10

8. The Icehotel, Szwecja 
(Ocena na Hotels.com na podstawie opinii: 8,8 na 10)

Prawie wszystko w The Icehotel powstało z lodu, a apartamenty tematyczne zostały wykute w lodzie ręcznie przez artystów z całego świata. Pobytu w tym hotelu nie można zapomnieć. Ceny zaczynają się od  637 zł pokój za dobę.

9/10
Copyright @Instagram
9/10

9. Bellagio Casino, Las Vegas
(Ocena na Hotels.com na podstawie opinii: 8,6 na 10)

Ten luksusowy hotel opiera się na koncepcji drugiego domu dla gwiazd i celebrytów, przyciągając rzesze miłośników mediów społecznościowych przez cały rok. Ceny zaczynają się od 650 zł pokój za dobę.

10/10
Copyright @Instagram
10/10

10. Lebua at State Tower, Bangkok
(Ocena na Hotels.com na podstawie opinii: 8,8 na 10)

Sky Bar w Bangkoku znajduje się na samym szczycie State Tower, a roztaczające się z baru panoramiczne widoki na ogromne odległości stanowią wspaniałe tło dla zdjęć na Instagram. Ceny zaczynają się od 507 zł pokój za dobę.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.