pogoda majówka 2019
Fot. stock.adobe.com
STYL ŻYCIA

Już od jutra długi weekend sierpniowy! Sprawdź, czy pogoda będzie nam sprzyjać

Prognoza dla najważniejszych miejsc w Polsce

Marta Baran 14 sierpnia 2019 12:45
pogoda majówka 2019
Fot. stock.adobe.com

Zbliża się długi weekend. To idealny czas na odpoczynek w gronie rodziny lub przyjaciół. Czy pogoda będzie nam sprzyjać? Koniecznie sprawdźcie!

Warszawa pogoda na długi sierpniowy weekend 2019

Planujesz spędzić kilka najbliższych dni w Warszawie? Wygląda na to, że pogoda będzie idealna na zwiedzanie. Nie będzie padało, więc warunki będą idealne, aby poznać najpiękniejsze zakątki stolicy!

Mazury pogoda na długi sierpniowy weekend 2019

Wybierasz się na Mazury? Od czwartku do soboty termometr pokaże około 23 stopnie. Planujesz opalać się na leżaku? Dopiero w niedzielę będzie aż 26 stopni!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mazury Foto (@mazury_foto)

Zakopane pogoda na długi weekend sierpniowy weekend 2019

Warunki atmosferyczne będą zmienne. Będzie padało, jednak piątek i sobota zapowiadają się słonecznie. Pogoda spadnie poniżej 20 stopni.

Trójmiast pogoda na długi sierpniowy weekend 2019

Pomimo przewidywanego deszczu na piątek, pogoda nad morzem zapowiada się bardzo dobrze. Będzie słonecznie, a warunki będą idealne na spędzenie czasu nad brzegiem morza.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sopot (@miasto_sopot)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.