STYL ŻYCIA

Już od jutra długi weekend sierpniowy! Sprawdź, czy pogoda będzie nam sprzyjać

Prognoza dla najważniejszych miejsc w Polsce

Marta Baran 14 sierpnia 2019 12:45
pogoda majówka 2019
Fot. stock.adobe.com

Zbliża się długi weekend. To idealny czas na odpoczynek w gronie rodziny lub przyjaciół. Czy pogoda będzie nam sprzyjać? Koniecznie sprawdźcie!

Warszawa pogoda na długi sierpniowy weekend 2019

Planujesz spędzić kilka najbliższych dni w Warszawie? Wygląda na to, że pogoda będzie idealna na zwiedzanie. Nie będzie padało, więc warunki będą idealne, aby poznać najpiękniejsze zakątki stolicy!

Mazury pogoda na długi sierpniowy weekend 2019

Wybierasz się na Mazury? Od czwartku do soboty termometr pokaże około 23 stopnie. Planujesz opalać się na leżaku? Dopiero w niedzielę będzie aż 26 stopni!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mazury Foto (@mazury_foto)

Zakopane pogoda na długi weekend sierpniowy weekend 2019

Warunki atmosferyczne będą zmienne. Będzie padało, jednak piątek i sobota zapowiadają się słonecznie. Pogoda spadnie poniżej 20 stopni.

Trójmiast pogoda na długi sierpniowy weekend 2019

Pomimo przewidywanego deszczu na piątek, pogoda nad morzem zapowiada się bardzo dobrze. Będzie słonecznie, a warunki będą idealne na spędzenie czasu nad brzegiem morza.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sopot (@miasto_sopot)

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.