Gdzie wybrać się na kilkudniowy urlop?
Fot. STOCK ADOBE
PODRÓŻE

Gdzie wybrać się na długi sierpniowy weekend?

Zaplanuj szybką podróż za granicę!

Marta Baran 10 sierpnia 2019 17:30
Gdzie wybrać się na kilkudniowy urlop?
Fot. STOCK ADOBE

Zbliża się długi weekend. Warto wykorzystać tę okazję i wybrać się w niezapomnianą podróż. Jeśli dobrze to rozegracie, możecie zaplanować aż 4–dniowy wyjazd. Jaki kierunek obrać? My proponujemy wypad do sąsiadujących z Polską krajów. Niedaleko granicy jest wiele pięknych miejsc, które warto zobaczyć!

Berlin, Niemcy

Stolica Niemiec przyciąga nie tylko mieszkańców zachodniej części Polski. Chętnie podróżują tam zarówno rodziny z dziećmi chcące pozwiedzać, jak i znajomi liczący na zabawę do białego rana! Zdjęcie przy Bramie Brandenburskiej to obowiązkowy element wycieczki. Warto tez zobaczyć Pałac Charlottenburg oraz Czerwony Ratusz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez visitBerlin (@visit_berlin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez visitBerlin (@visit_berlin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez visitBerlin (@visit_berlin)

Wilno, Litwa

Wilno, które w 2009 roku było Europejską Stolicą Kultury to punkt obowiązkowy dla miłośników architektury i zwiedzania. Wilno znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego, a Stare Miasto pełne zabytków, szczególnie barokowych i renesansowych, zostało wpisane na listę UNESCO!

Gdzie wybrać się na kilkudniowy urlop?
Fot. STOCK ADOBE

Praga, Czechy

Malownicza stolica Czech ma wielu fanów i jest uznane za jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Europie. Centrum miasta zostało wpisane nawet na listę UNESCO, a liczne zabytki ze słynnym Mostem Karola i Złotą Uliczką na czele po prostu trzeba zobaczyć!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez City of Prague (@cityofprague)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.