Gdzie wybrać się na kilkudniowy urlop?
Fot. STOCK ADOBE
PODRÓŻE

Gdzie wybrać się na długi sierpniowy weekend?

Zaplanuj szybką podróż za granicę!

Marta Baran 10 sierpnia 2019 17:30
Gdzie wybrać się na kilkudniowy urlop?
Fot. STOCK ADOBE

Zbliża się długi weekend. Warto wykorzystać tę okazję i wybrać się w niezapomnianą podróż. Jeśli dobrze to rozegracie, możecie zaplanować aż 4–dniowy wyjazd. Jaki kierunek obrać? My proponujemy wypad do sąsiadujących z Polską krajów. Niedaleko granicy jest wiele pięknych miejsc, które warto zobaczyć!

Berlin, Niemcy

Stolica Niemiec przyciąga nie tylko mieszkańców zachodniej części Polski. Chętnie podróżują tam zarówno rodziny z dziećmi chcące pozwiedzać, jak i znajomi liczący na zabawę do białego rana! Zdjęcie przy Bramie Brandenburskiej to obowiązkowy element wycieczki. Warto tez zobaczyć Pałac Charlottenburg oraz Czerwony Ratusz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez visitBerlin (@visit_berlin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez visitBerlin (@visit_berlin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez visitBerlin (@visit_berlin)

Wilno, Litwa

Wilno, które w 2009 roku było Europejską Stolicą Kultury to punkt obowiązkowy dla miłośników architektury i zwiedzania. Wilno znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego, a Stare Miasto pełne zabytków, szczególnie barokowych i renesansowych, zostało wpisane na listę UNESCO!

Gdzie wybrać się na kilkudniowy urlop?
Fot. STOCK ADOBE

Praga, Czechy

Malownicza stolica Czech ma wielu fanów i jest uznane za jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Europie. Centrum miasta zostało wpisane nawet na listę UNESCO, a liczne zabytki ze słynnym Mostem Karola i Złotą Uliczką na czele po prostu trzeba zobaczyć!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez City of Prague (@cityofprague)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.