Gdzie wybrać się na kilkudniowy urlop?
Fot. STOCK ADOBE
PODRÓŻE

Gdzie wybrać się na długi sierpniowy weekend?

Zaplanuj szybką podróż za granicę!

Marta Baran 12 sierpnia 2022 12:30
Gdzie wybrać się na kilkudniowy urlop?
Fot. STOCK ADOBE

Przed nami długi weekend. Warto wykorzystać tę okazję i wybrać się w niezapomnianą podróż. Jaki kierunek obrać? My proponujemy wypad do sąsiadujących z Polską krajów. Niedaleko granicy jest wiele pięknych miejsc, które warto zobaczyć!

ZOBACZ TAKŻE: Grill może być fit? Jak najbardziej!

Wypad na długi weekend - Berlin, Niemcy

Stolica Niemiec przyciąga nie tylko mieszkańców zachodniej części Polski. Chętnie podróżują tam zarówno rodziny z dziećmi chcące pozwiedzać, jak i znajomi liczący na zabawę do białego rana! Zdjęcie przy Bramie Brandenburskiej to obowiązkowy element wycieczki. Warto tez zobaczyć Pałac Charlottenburg oraz Czerwony Ratusz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez visitBerlin (@visit_berlin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez visitBerlin (@visit_berlin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez visitBerlin (@visit_berlin)

Wypad na długi weekend - Wilno, Litwa

Wilno, które w 2009 roku było Europejską Stolicą Kultury to punkt obowiązkowy dla miłośników architektury i zwiedzania. Wilno znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego, a Stare Miasto pełne zabytków, szczególnie barokowych i renesansowych, zostało wpisane na listę UNESCO!

Gdzie wybrać się na kilkudniowy urlop?
Fot. STOCK ADOBE

Wypad na długi weekend - Praga, Czechy

Malownicza stolica Czech ma wielu fanów i jest uznane za jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Europie. Centrum miasta zostało wpisane nawet na listę UNESCO, a liczne zabytki ze słynnym Mostem Karola i Złotą Uliczką na czele po prostu trzeba zobaczyć!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez City of Prague (@cityofprague)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?