Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim
VIVA! Tylko u nas

Bali, Mykonos czy Malediwy? Wiemy gdzie Agnieszka i Piotr Woźniak-Starakowie jadą w podróż poślubną!

Najpierw ślub jak z bajki, a teraz wymarzona podróż!

KSZ 7 września 2016 11:30
Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub tydzień temu we Włoszech. Goście do ostatniej chwili nie wiedzieli, gdzie odbędzie się uroczystość. Na miejsce dotarli specjalnie wynajętymi na tę okazję samolotami. Koniec końców okazało się, że państwo młodzi wybrali na miejsce ślubu Wenecję. Ceremonia odbyła się w zabytkowym pałacu Ca’ Vendramin Calergi, gdzie Ryszard Wagner tworzył partyturę Tristana i Izoldy, zaś wesele zorganizowano w pałacu Pisani Moretta przy Canal Grande.

 

Polecamy też: Agnieszka Szulim: Chciałabym dać dziecko mężczyźnie, którego kocham, to będzie nasze wspólne dzieło

 

Przez kolejne dni w Internecie ukazywały się zdjęcia z uroczystości i wesela. W ten sposób dowiedzieliśmy się,  że prezenterka przygotowała na tę okazję aż cztery suknie ślubne, w tym dwie projektu Bizuu oraz jedną La Manii (był to prezent ślubny od Joanny Przetakiewicz, dyrektor kreatywnej marki).

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło osobistości ze świata show-biznesu. W Wenecji pojawili się zatem Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska, Nergal, Piotr Kędzierski i Katarzyna Kolenda-Zaleska.

 

 

#honeymoon here we go!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika PWS (@pwsas)

 

W Internecie państwo młodzi pochwalili się ślubnymi obrączkami i poinformowali, że wybierają się w podróż poślubną. Jak się okazało, nie postawili na żaden najmodniejszy kierunek turystyczny w tym sezonie (jak choćby greckie wyspy Mykonos czy Leros), a na… Stany Zjednoczone! Swoją podróż mają podobno rozpocząć od Nowego Yorku, zaś później planują odwiedzić inne miasta w USA. Z kolei inne źródła podają, że prawdopodobnie spędzą także trochę czasu w luksusowej posiadłości Piotra Woźniaka-Staraka na wyspie St-Barts, leżącej w pobliżu Dominikany. Ta opcja również wydaje się bardzo prawdopodobna. Zakochani spędzali tam wcześniej dużo czasu, m.in. w styczniu 2015 r.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS: Mnóstwo nowych, niepublikowanych zdjęć ze ślubu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.