Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim
VIVA! Tylko u nas

Bali, Mykonos czy Malediwy? Wiemy gdzie Agnieszka i Piotr Woźniak-Starakowie jadą w podróż poślubną!

Najpierw ślub jak z bajki, a teraz wymarzona podróż!

KSZ 7 września 2016 11:30
Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub tydzień temu we Włoszech. Goście do ostatniej chwili nie wiedzieli, gdzie odbędzie się uroczystość. Na miejsce dotarli specjalnie wynajętymi na tę okazję samolotami. Koniec końców okazało się, że państwo młodzi wybrali na miejsce ślubu Wenecję. Ceremonia odbyła się w zabytkowym pałacu Ca’ Vendramin Calergi, gdzie Ryszard Wagner tworzył partyturę Tristana i Izoldy, zaś wesele zorganizowano w pałacu Pisani Moretta przy Canal Grande.

 

Polecamy też: Agnieszka Szulim: Chciałabym dać dziecko mężczyźnie, którego kocham, to będzie nasze wspólne dzieło

 

Przez kolejne dni w Internecie ukazywały się zdjęcia z uroczystości i wesela. W ten sposób dowiedzieliśmy się,  że prezenterka przygotowała na tę okazję aż cztery suknie ślubne, w tym dwie projektu Bizuu oraz jedną La Manii (był to prezent ślubny od Joanny Przetakiewicz, dyrektor kreatywnej marki).

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło osobistości ze świata show-biznesu. W Wenecji pojawili się zatem Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska, Nergal, Piotr Kędzierski i Katarzyna Kolenda-Zaleska.

 

 

#honeymoon here we go!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika PWS (@pwsas)

 

W Internecie państwo młodzi pochwalili się ślubnymi obrączkami i poinformowali, że wybierają się w podróż poślubną. Jak się okazało, nie postawili na żaden najmodniejszy kierunek turystyczny w tym sezonie (jak choćby greckie wyspy Mykonos czy Leros), a na… Stany Zjednoczone! Swoją podróż mają podobno rozpocząć od Nowego Yorku, zaś później planują odwiedzić inne miasta w USA. Z kolei inne źródła podają, że prawdopodobnie spędzą także trochę czasu w luksusowej posiadłości Piotra Woźniaka-Staraka na wyspie St-Barts, leżącej w pobliżu Dominikany. Ta opcja również wydaje się bardzo prawdopodobna. Zakochani spędzali tam wcześniej dużo czasu, m.in. w styczniu 2015 r.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS: Mnóstwo nowych, niepublikowanych zdjęć ze ślubu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…