Gdzie spędzają wakacje Natalia Kukulska, Katarzyna Glinka i Patrycja Markowska?

Redakcja VIVA! 23 czerwca 2021 10:21

Gwiazdy uwielbiają podróżować i odwiedzać nowe destynacje. Zazwyczaj uciekają do miejsc, w których mogą odpocząć, poznać nową kulturę i kontemplować piękno natury. Redakcja VIVA! postanowiła sprawdzić, dokąd w tym roku podróżują gwiazdy. Zapytaliśmy o to Patrycję Markowską, Natalię Kukulską oraz Kasię Glinkę. Wszystkie zgodnie potwierdziły, że uwielbiają Zanzibar. Gdzie odpoczywają gwiazdy w 2021 i dlatego wybrały właśnie to miejsce. Zobaczcie sami!

Zanzibar - to tam warto polecieć w tym roku 2021

PiliPili to sieć kameralnych hoteli, zlokalizowanych na najpiękniejszym, wschodnim wybrzeżu Zanzibaru!To również filozofia podróżowania, w której zakochasz się w mgnieniu oka. Polecisz tam raz i będziesz chciał wracać każdego roku! Hotele PiliPili zachwycają od pierwszego spotkania! To wyjątkowe i różnorodne obiekty, nasiąknięte niezwykłym klimatem, urządzone w sposób komfortowy i designerski. Ocean Blue to prywatna oaza z dwoma basenami i komfortową przestrzenią do spokojnego wypoczynku. Wygodny hotel składający się z 8 dużych, klimatyzowanych domków z widokiem na ocean. Garden to bungalowy z przepięknym ogrodem, który śmiało mógłby pretendować do miana rajskiego. Dzięki bujnej roślinności przestrzeń pełna jest koloru i relaksującej atmosfery. Restauracja, bar i duży basen. Wszystko zatopione w cudnej zieleni. Tych obiektów jest naprawdę sporo, każdy zachwyca klimatem, roślinnością i przepięknym położeniem. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

Nie będziesz się tam nudzić!

Rekreacyjnie, powoli i kojąco, czy aktywnie, z adrenaliną i wyjściem ze strefy komfortu. Każdy Gość PiliPili znajdzie tu coś dla siebie. W ofercie jest również ponad 15 wycieczek. Do wyboru z przewodnikiem w języku polskim (TOP 5) lub angielskim (większość pozostałych). Realizowane są dla grupy min. 4 osób i naprawdę jest w czym wybierać. Do dyspozycji gości są imprezy cykliczne: Zanzibar Dance Show, Swahili Night, Nocny Market, Pokaz Akrobatów, czy Wieczory z muzyką na żywo. W trakcie pobytu mogą też odkryć naukę gry na bębnach, wyplatanie z liści palmowych, tradycyjne wytwarzanie mleczka i oleju kokosowego oraz sposoby tworzenia naturalnych kosmetyków. W ramach działań fundacji PiliPili Pomagam organizowane są koncerty charytatywne, na których występują gwiazdy polskiej i afrykańskiej sceny. Cyklicznie odbywają się również akcje „Sprzątamy plażę na Zanzibarze”. Od przygody życia dzieli Cię 50-cio minutowy lot z Zanzibaru do Tanzanii lądowej. Serengeti, Maasai Mara, Arusha, Selous – wszystkie w zasięgu ręki. W PiliPili słowo relaks ma wiele wymiarów. Każdy gość może wziąć udział w bezpłatnych zajęciach jogi, warsztatach pracy nad sobą, grupach relaksacyjnych i zajęciach pracy na własną energią. Do tego w ofercie mamy masaże oraz zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne oparte na zanzibarskich tradycjach. Oczywiście możesz skorzystać również z nurkowania, popularny jest również kite surfing.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Ślub na Zanzibarze

ŚLUB możesz celebrować w iście rajskim stylu. To właśnie tam zorganizują Ci zaręczyny, ślub, rocznice, uroczystości i jubileusze. Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności na miejscu. Każda uroczystość ma swojego dedykowanego opiekuna.

Dlaczego gwiazdy spędzają czas właśnie tam? Sami sprawdźcie co nam powiedziały!

fot. Sławek Drapiński

1/11
markowska na wakacjach
Copyright @mat.prasowe
1/11

Zanzibar kocham za luz. Za hippisowski klimat i „Hakuna Matata”. Tu nikt się nie śpieszy, nikt się nie denerwuje. Ludzie muzykują.

2/11
markowska na wakacjach
Copyright @mat.prasowe
2/11

Kiedy graliśmy z chłopakami z zespołu piosenkę, która powstała na Zanzibarze przyłączył się do nas, nasz znajomy Ahmed, zaczął  spontanicznie rapować. Taki jest właśnie ten "mój " Zanzibar. Kolor wody, niebo nocą, kwiaty, przyprawy, niezwykły wprost smak owoców to wszystko sprawia, że czuję się tam szczęśliwa.

3/11
markowska na wakacjach
Copyright @mat.prasowe
3/11

Podczas naszego pobytu, bardzo ważne było dla mnie zagranie koncertu charytatywnego dla Pili Pili Pomagam, z którego cały dochód z biletów i licytacji został przekazany fundacji, dla lokalnych dzieci, tych najbardziej potrzebujących na Zanzibarze. To piękna i ważna inicjatywa i jestem szczęśliwa, że mogłam być jej częścią.

4/11
glinka na wakacjach
Copyright @mat.prasowe
4/11

Kocham Zanzibar, właśnie wróciłam z mojej trzeciej już wyprawy na tą rajską wyspę. Zachwycam się kolorami, ludźmi, ich uśmiechem, pozytywną energią, przypływami i odpływami oceanu, Zanzibar uczy mnie spokoju, pokazuje jak jak być "tu i teraz". No i Zanzibar pachnie obłędnie, za to też go uwielbiam!

5/11
glinka na wakacjach
Copyright @mat.prasowe
5/11

Podczas tej podroży na zaproszenie Pili Pili Zanzibar wzięłam udział w dwóch wydarzeniach, w sprzątaniu plaży i koncercie charytatywnym Pili Pili Pomagam. Sprzątnie plaży  to świetna inicjatywa!

6/11
glinka
Copyright @mat.prasowe
6/11

Co miesiąc odbywają się koncerty charytatywne wspierajcie budowę i rozwój centrum edukacji Pili Pili
Pomagam, przekazałam na licytacje zaproszenie dla 2-osób na spektakl z moim udziałem i spotkanie po spektaklu, Cieszę, się, że dołożyłam "cegiełkę" do tej ważnej i pięknej inicjatywny.

7/11
kukulska na wakacjach
Copyright @mat.prasowe
7/11

Moja ukochana destynacja to afrykański Zanzibar. Pierwszy raz byłam tam 7 lat temu a obrazy, które we mnie zostawił wracały często jako jedno z najpiękniejszych wspomnień wakacji i namiastki raju. Kolory i pogoda którymi natura obdarzyła to miejsce są niesamowite.

8/11
kukulska na wakacjach
Copyright @mat.prasowe
8/11

Pierwszy raz poczułam prawdziwy smak bananów, piłam wodę z kokosa, zajadałam się mango i avocado o takiej intensywności smaku, której wcześniej nie zaznałam.

9/11
kukulska na wakacjach
Copyright @mat.prasowe
9/11

Podczas "Nocnego Marketu", czyli sobotniego wydarzenia, które organizowane jest dla turystów i gości Pili Pili, podczas, którego mogą poznać lokalne produkty prezentowane przez lokalną społeczność zupełnie spontanicznie wystąpiłam z lokalnymi muzykami i moim synem.

10/11
kukulska na wakacjach
Copyright @mat.prasowe
10/11

Atmosfera była tak wspaniała, że występy polskich artystów stały się tradycją dla gości!

11/11
kukulska na wakacjach
Copyright @mat.prasowe
11/11

Teraz koncerty odbywają się co miesiąc, a zebrane fundusze podczas tych koncertów zasilają Fundację Pili Pili Pomagam, której stałam się dumną i szczęśliwą ambasadorką. Dzięki zebranym środkom powstaje właśnie Centrum Edukacji dla lokalnych dzieci, dzięki czemu dajemy im wyrównane szanse startu w życie.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.