Kinga Rusin, „Agent - Gwiazdy’’
Fot. Instagram
O TYM BĘDZIE GŁOŚNO

Nie płaczcie! Po „Azja Express’’ nadchodzi „Agent - Gwiazdy 2”

Damian Duda 2 grudnia 2016 18:15
Kinga Rusin, „Agent - Gwiazdy’’
Fot. Instagram

Zwycięzcami show „Azja Express’’ zostali aktor Michał Żurawski oraz Ludwik Borkowski. Program prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak podbił serca widzów TVN-u – jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, każdy odcinek oglądało średnio 1,75 miliona widzów. Portal Wirtualnemedia.pl informuje, że władze stacji planują nakręcić kolejną edycję. Z dalszych informacji podawanych przez serwis wynika, że gwiazdy zainteresowane udziałem w następnej serii już zgłaszają się do TVN-u. Na szczęście fani programów, w których celebryci walczą o przetrwanie, nie będą musieli czekać do jesieni. 

„Agent - Gwiazdy 2’’ 

Już wiosną TVN wyemituje drugi sezon show „Agent - Gwiazdy’’. W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Kingę Rusin, która już jest w Argentynie – w tym roku to właśnie w Ameryce Południowej realizowane są zdjęcia do programu. Prezenterka spędzi ponad miesiąc na planie. Jak udało się nam ustalić, liczba dni zdjęciowych została zwiększona w porównaniu do pierwszej serii – z 28 do 40-stu! Podczas ubiegłorocznych zdjęć Kinga Rusin miała jedynie jeden dzień wolnego, który spędziła z ekipą VIVY! na planie sesji okładkowej.

 

Zobacz też: Czy Kinga Rusin naprawdę przytulała się do geparda na okładce VIVY!? Tylko u nas FILM z sesji w RPA

 

Kręciliśmy codziennie od wczesnych godzin rannych do nierzadko późnych godzin nocnych. Na plan trzeba przyjechać już przygotowanym, żeby można było od razu zacząć zdjęcia. Nigdy wcześniej nie pracowałam w takim systemie: zdjęcia codziennie, przez cztery tygodnie, po kilkanaście godzin dziennie w pełnej gotowości. W dodatku daleko od domu. W takiej sytuacji bardzo ważne jest zgranie ekipy (...).", zdradziła w rozmowie z Romanem Praszyńskim. 

 

Prezenterce dalekie podróże nie są obce, jak niejednokrotnie mówiła, jednym z jej ulubionych gatunków dziennikarskich jest reportaż. 

„Kocham przyrodę. Uwielbiam podróże", powiedziała. „Bardzo lubię poznawać nowe kultury, zwyczaje i ludzi. Nie mogłam doczekać się wyjazdu’’.

Gazecie „Fakt’’ udało się ustalić, że uczestnikami drugiej edycji będą m.in.: Olga Frycz, Mateusz Maga, Joanna Jędrzejczyk, Piotr Kędzierski, Edyta Zając, Odeta Moro, Jarosław Kret oraz Tomasz Niecik. 

 

Przeczytaj też: Kinga Rusin: "Dobrze się czuję z tym, co mam"

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.