Idealne miejsca na wakacje

Marta Baran 18 lipca 2021 12:27

Prywatne, dzikie, a także miejskie – wszystkie z nich są imponujące, a mowa oczywiście o plażach. Planujesz wakacje we Włoszech? Oto miejsca, które warto wziąć pod uwagę – krajobrazy są zachwycające, a przy okazji zaznasz tam błogiego lenistwa. Koniecznie zobaczcie galerię!  

1/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
1/6

Piaszczysta plaża w Monterosso al Mare.

2/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
2/6

Plaża Baia delle Zagare znajduje się w południo–wschodniej części półwyspu Gargano w Apulii.

3/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
3/6

Plaża Cala Goloritze na Sardynii pojawiła się w latach 60. XX wieku z powodu osuwiska – o czym świadczy klif o wysokości 140 metrów. Do plaży można dotrzeć łodzią lub ścieżką spacerową.

4/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
4/6

Plaża w Polignano a Mare to jedna z najbardziej urokliwych miejsc na wybrzeżu Adriatyku.

5/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
5/6

Plaża w Chiaia di Luna na wyspie Ponza jest jedną z najpiękniejszych na Morzu Tyrreńskim, ale ze względu na osuwające się klify władze zabroniły jej odwiedzania. Można ją podziwiać z dozwolonej odległości 200 metrów.

6/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
6/6

Plażą w Cape Capo Vaticano w Kalabrii znajduje się na południe od miasta Tropea. Wybrzeże ze skalistym urwiskiem Scala dei Turks, na plażę można się dostać tylko drogą wodną!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.