Wybierzcie się do ośrodka Jasná Chopok!

Sabina Zięba 10 grudnia 2018 13:15

Sezon narciarski trwa już pełną parą! Postanowiliśmy na własnej skórze wypróbować tegoroczne warunki panujące na stokach i tym razem wyruszyliśmy... na Słowację. I to towarzystwie Łukasza Jakóbiaka i Anny Nowak!

Choć mimo wizji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia w Polsce uporczywie brakuje nam śniegu, na Chopoku zdecydowanie nam to nie grozi. Okazuje się, że to dobry kierunek na przedłużony weekend, święta czy ferie zimowe zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. To właśnie tam od 1 grudnia znajdziemy aż 50 kilometrów świetnie wyratrakowanych tras, 27 kolejek i wyciągów oraz 12 stref freerideowych, czyli najszerszą ofertę narciarską na Słowacji w jednym miejscu.

Nowością jest zmienna cena skipassów (flexi price), czyli innowacyjny system, wzorowany na rozwiązaniach powszechnie wykorzystywanych przez linie lotnicze. Kupując online z odpowiednim wyprzedzeniem lub sukcesywnie polując na okazje, możemy liczyć na duże zniżki!

Co ciekawe, zgodnie z najnowszymi trendami, ośrodek ten stał się proekologiczny. Powodzeniem zakończył się projekt tzw. naturalnej lodówki, bo do teraz nad ośrodkiem Biela Put pozostało aż 65 procent śniegu jeszcze z poprzedniego sezonu.

Osobiście byliśmy zachwyceni faktem, że tuż po zimowych szaleństwach, mogliśmy rozgrzać się rozmaitymi trunkami w Crystal Barze, potańczyć w klubie Happy End, pójść do spa, a także przejechać się do oddalonej o 15 minut jazdy samochodem Tatralandii! W tamtejszych basenach termalnych przez cały rok panuje temperatura 30°C...

I jak nie kochać tego miejsca?!  

1/6
Copyright @Materiały prasowe
1/6

Łukasz Jakóbiak na Chopoku przypominał sobie swoje umiejętności narciarskie.

2/6
Copyright @Materiały prasowe
2/6

35,5 km sztucznie naśnieżanych tras aż po szczyt Chopoka to gwarancja udanej jazdy!

3/6
Copyright @Materiały prasowe
3/6

Ze szczytu Chopoka można podziwiać widoki zarówno na Tatry Niskie, jak i Wysokie. Anna Nowak była zachwycona!

4/6
Copyright @Materiały prasowe
4/6

Wyciągi dla początkujących i doświadczonych narciarzy znajdziemy po północnej oraz południowej stronie Chopoka.

5/6
Copyright @Materiały prasowe
5/6

W ofercie są korzystne karnety na cały sezon. Sprytna Sezonówka (SK) jest ważna w ośrodkach Jasna Tatry Niskie (Chopok Północ i Południe) i Tatry Wysokie (Tatranská Lomnica, Stary Smokovec, Strbske Pleso).

6/6
Copyright @Instagram @zziuta
6/6

Malownicze szczyty Tatr, rysujące się ponad obłokami, zrobiły na nas piorunujące wrażenie... Na pewno tam wrócimy!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.