Podróże

Odkryj Czarnogórę: Montenegro idealne na wakacje

Odkryj niezwykłe skarby Montenegro.

Zuzanna Pol 3 lipca 2012 10:40

Montenegro to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. Jest to port powstały w ciągu czterech lat na zgliszczach byłej bazy jugosłowiańskiej marynarki wojennej. Ponieważ wcześniej stacjonowały tu okręty, port mieści nawet duże statki, dla których nie ma miejsca w typowych żeglarskich marinach.

Montenegro na wakacje

Pakujcie torby, plecaki, walizki i ruszajcie do Czarnogóry, zanim zaleją ją turyści! Dzisiejszym turystom poradzić można jedno – pakujcie torby, walizki i ruszajcie do Czarnogóry, zanim powrócą tu milionerzy. Bo z myślą o nich powstała tu właśnie najnowocześniejsza marina na Adriatyku, która swoją świetnością i przepychem na dorównać Monako.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.