Sprawdźcie, co się działo

Sabina Zięba 19 stycznia 2019 10:45

Już w sobotę 12 stycznia w samym sercu Zakopanego odbyło się oficjalne otwarcie nowego centrum handlowego oraz Góralskiego Browaru. Ten nowoczesny 3-piętrowy budynek w zimowej stolicy Polski to 6000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, ponad 60 sklepów i jedyny na Krupówkach taras panoramiczny, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Tatry oraz Gubałówkę!

Z tej okazji na gości Gooralskiego Projektu X czekało wiele atrakcji, jakie zapewniały znane polskie gwiazdy. Pojawił się m. in. opowiadający o swojej podróży do Nepalu Przemysław Kossakowski, gotująca górskie potrawy Sonia Bohosiewicz w towarzystwie członkini Koła Gospodyń Wiejskich, Marcin Wyrostek oraz Kayah, którzy wieczorem dali wspaniały koncert, a także czołowe blogerki modowe, czyli Jessica Mercedes oraz Maffashion. Opowiadały one o najnowszych trendach oraz nagrodziły najciekawsze stylizacje gości bonami na zakupy. Ponadto same zaprezentowały ciekawe looki, które możecie zobaczyć w naszej galerii! Która z nich według Was wyglądała lepiej?

Co ciekawe, dodatkowo wszystkich karmił Poland National Culinary Team, czyli zespół najbardziej uznanych mistrzów kuchni, którzy w tym roku zdobyli srebrny medal podczas Mistrzostw Świata Villeroy & Boch Culinary World Cup w Luksemburgu.

My na pewno tam wrócimy! Choćby po to, aby zrobić zakupy w sklepach zarówno światowych, jak i polskich marek, zjeść w Góralskim Browarze czy podziwiać wspaniałe widoki z tarasu. Też się wybierzcie, a budynek nawiązujący do tradycyjnych dla kultury góralskiej motywów, bez wątpienia Was również zachwyci...  

1/9
Copyright @Marcin Bruniecki
1/9

Przemysław Kossakowski

2/9
Copyright @Marcin Bruniecki
2/9

Centrum Handlowe Krupówki 40

3/9
Copyright @AKPA
3/9

Sonia Bohosiewicz

4/9
Copyright @Marcin Bruniecki
4/9

wnętrze Góralskiego Browaru

5/9
Copyright @Marcin Bruniecki
5/9

Jessica Mercedes

6/9
Copyright @Marcin Bruniecki
6/9

wnętrze Góralskiego Browaru

7/9
Copyright @Marcin Bruniecki
7/9

Krzysztof Jankes Jankowski i Barbara Pasek, czyli prowadzący imprezy

8/9
Copyright @AKPA
8/9

Maffashion

9/9
Copyright @Marcin Bruniecki
9/9

Kayah podczas koncertu

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.