Sprawdźcie, co się działo

Sabina Zięba 19 stycznia 2019 10:45

Już w sobotę 12 stycznia w samym sercu Zakopanego odbyło się oficjalne otwarcie nowego centrum handlowego oraz Góralskiego Browaru. Ten nowoczesny 3-piętrowy budynek w zimowej stolicy Polski to 6000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, ponad 60 sklepów i jedyny na Krupówkach taras panoramiczny, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Tatry oraz Gubałówkę!

Z tej okazji na gości Gooralskiego Projektu X czekało wiele atrakcji, jakie zapewniały znane polskie gwiazdy. Pojawił się m. in. opowiadający o swojej podróży do Nepalu Przemysław Kossakowski, gotująca górskie potrawy Sonia Bohosiewicz w towarzystwie członkini Koła Gospodyń Wiejskich, Marcin Wyrostek oraz Kayah, którzy wieczorem dali wspaniały koncert, a także czołowe blogerki modowe, czyli Jessica Mercedes oraz Maffashion. Opowiadały one o najnowszych trendach oraz nagrodziły najciekawsze stylizacje gości bonami na zakupy. Ponadto same zaprezentowały ciekawe looki, które możecie zobaczyć w naszej galerii! Która z nich według Was wyglądała lepiej?

Co ciekawe, dodatkowo wszystkich karmił Poland National Culinary Team, czyli zespół najbardziej uznanych mistrzów kuchni, którzy w tym roku zdobyli srebrny medal podczas Mistrzostw Świata Villeroy & Boch Culinary World Cup w Luksemburgu.

My na pewno tam wrócimy! Choćby po to, aby zrobić zakupy w sklepach zarówno światowych, jak i polskich marek, zjeść w Góralskim Browarze czy podziwiać wspaniałe widoki z tarasu. Też się wybierzcie, a budynek nawiązujący do tradycyjnych dla kultury góralskiej motywów, bez wątpienia Was również zachwyci...  

1/9
Copyright @Marcin Bruniecki
1/9

Przemysław Kossakowski

2/9
Copyright @Marcin Bruniecki
2/9

Centrum Handlowe Krupówki 40

3/9
Copyright @AKPA
3/9

Sonia Bohosiewicz

4/9
Copyright @Marcin Bruniecki
4/9

wnętrze Góralskiego Browaru

5/9
Copyright @Marcin Bruniecki
5/9

Jessica Mercedes

6/9
Copyright @Marcin Bruniecki
6/9

wnętrze Góralskiego Browaru

7/9
Copyright @Marcin Bruniecki
7/9

Krzysztof Jankes Jankowski i Barbara Pasek, czyli prowadzący imprezy

8/9
Copyright @AKPA
8/9

Maffashion

9/9
Copyright @Marcin Bruniecki
9/9

Kayah podczas koncertu

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.