Sprawdźcie, co się działo

Sabina Zięba 19 stycznia 2019 10:45

Już w sobotę 12 stycznia w samym sercu Zakopanego odbyło się oficjalne otwarcie nowego centrum handlowego oraz Góralskiego Browaru. Ten nowoczesny 3-piętrowy budynek w zimowej stolicy Polski to 6000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, ponad 60 sklepów i jedyny na Krupówkach taras panoramiczny, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Tatry oraz Gubałówkę!

Z tej okazji na gości Gooralskiego Projektu X czekało wiele atrakcji, jakie zapewniały znane polskie gwiazdy. Pojawił się m. in. opowiadający o swojej podróży do Nepalu Przemysław Kossakowski, gotująca górskie potrawy Sonia Bohosiewicz w towarzystwie członkini Koła Gospodyń Wiejskich, Marcin Wyrostek oraz Kayah, którzy wieczorem dali wspaniały koncert, a także czołowe blogerki modowe, czyli Jessica Mercedes oraz Maffashion. Opowiadały one o najnowszych trendach oraz nagrodziły najciekawsze stylizacje gości bonami na zakupy. Ponadto same zaprezentowały ciekawe looki, które możecie zobaczyć w naszej galerii! Która z nich według Was wyglądała lepiej?

Co ciekawe, dodatkowo wszystkich karmił Poland National Culinary Team, czyli zespół najbardziej uznanych mistrzów kuchni, którzy w tym roku zdobyli srebrny medal podczas Mistrzostw Świata Villeroy & Boch Culinary World Cup w Luksemburgu.

My na pewno tam wrócimy! Choćby po to, aby zrobić zakupy w sklepach zarówno światowych, jak i polskich marek, zjeść w Góralskim Browarze czy podziwiać wspaniałe widoki z tarasu. Też się wybierzcie, a budynek nawiązujący do tradycyjnych dla kultury góralskiej motywów, bez wątpienia Was również zachwyci...  

1/9
Copyright @Marcin Bruniecki
1/9

Przemysław Kossakowski

2/9
Copyright @Marcin Bruniecki
2/9

Centrum Handlowe Krupówki 40

3/9
Copyright @AKPA
3/9

Sonia Bohosiewicz

4/9
Copyright @Marcin Bruniecki
4/9

wnętrze Góralskiego Browaru

5/9
Copyright @Marcin Bruniecki
5/9

Jessica Mercedes

6/9
Copyright @Marcin Bruniecki
6/9

wnętrze Góralskiego Browaru

7/9
Copyright @Marcin Bruniecki
7/9

Krzysztof Jankes Jankowski i Barbara Pasek, czyli prowadzący imprezy

8/9
Copyright @AKPA
8/9

Maffashion

9/9
Copyright @Marcin Bruniecki
9/9

Kayah podczas koncertu

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.