Gdzie mieszkają najpiękniejsze kobiety
Fot. Adobe Stock
Podróże

W tych krajach mieszkają najpiękniejsze kobiety na świecie!

Zajrzyjcie do naszego zestawienia

Karolina Kalinowska 25 listopada 2015 17:20
Gdzie mieszkają najpiękniejsze kobiety
Fot. Adobe Stock

Bardzo często możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że prawdziwe piękno tkwi w człowieku - jego oczach i duszy. My jednak uważamy, że piękne jest również to, co jest atrakcyjne dla oczu. Oto lista 10 krajów, w których można spotkać najpiękniejsze kobiety.

Miejsce 10 - Filipiny

Filipinki to niezwykle ciepłe, rodzinne,  gościnne i piękne kobiety.

Miejsce 9 - Wielka Brytania

Brytyjki są wybuchową i piękną mieszanką wielu kultur i narodowości. Dodatkowo są zazwyczaj dobrze wykształcone i wychowane. Czego chcieć więcej?

Miejsce 8 - USA

Amerykanki są zabawne, niezależne i wiedzą czego chcą od życia. Na ulicach Miami, Nowego Jorku i Los Angeles można spotkać wiele pięknych kobiet, które wiedzą jak przyciągnąć męskie spojrzenia.

Miejsce 7 - Holandia

Swoje miejsce zawdzięczają blond włosom i wzrostowi - średnio 170 cm.

Miejsce 6 - Włochy

Kiedy mówi się o klasycznych pięknościach, z czystym sumieniem można mówić o Włoszkach - są świetnie ubrane, mają własny styl i bardzo dużo seksapilu.

Miejsce 5 - Wenezuela

Panie z tego kraju mają najwięcej tytułów z międzynarodowych konkursów piękności.

Miejsce 4 - Rosja

Rosjanki są mieszanka zachodniej i wschodniej krwi. Dzięki temu mają wystające kości policzkowe,  smukłe sylwetki i blond włosy.

Miejsce 3 - Ukraina

Rosjanki i Ukrainki są bardzo do siebie podobne, ale te drugie są mimo wszystko ładniejsze.

Miejsce 2 - Brazylia

Chyba nie musimy nikogo przekonywać, że z Brazylii pochodzą jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie np. Adrianna Lima.

Miejsce 1 - Turcja

Kobiety pochodzące z Turcji znalazły się na samym szczycie naszej listy. Dlaczego? Są niezwykle fotogeniczne, mają piękne, smukłe sylwetki i zniewalające... oczy. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!