To 6 obowiązkowych punktów!

Sabina Zięba 29 lipca 2019 16:30

Nadeszło upragnione lato i czas urlopów oraz weekendów za miastem! By zaplanować swoją garderobę na nowy sezon oraz wakacyjne wyjazdy możecie zainspirować się Meghan Markle. Małżonka księcia Harry'ego, gdy jeszcze posiadała konto na Instagramie, chętnie dzieliła się z obserwatorami szczegółami z prywatnego życia. Przeglądając jej ówczesne zdjęcia można jednoznacznie stwierdzić, że stylowa aktorka doskonale wie, jak połączyć modę i najnowsze trendy z wygodą w podróży. Co zawsze pakuje do walizki? Jej wybory Was zainspirują!  

1/6
Copyright @Instagram
1/6

KOSTIUM KĄPIELOWY

Istotne jest, by wziąć ze sobą na wyjazd wygodny strój kąpielowy. Kiedy mamy się poruszać i dobrze bawić, nie należy się wciskać w dany fason tylko dlatego, że jest modny. 

2/6
Copyright @Instagram
2/6

KAPELUSZ, OKULARY I KREM Z FILTREM

Każdej kobiecie na wakacjach zależy na opaleniźnie, lecz najważniejsze zawsze jest bezpieczeństwo! Warto dbać o skórę i nie zapomnieć o kremie i okularach, a przegrzaniu zapobiegać kapeluszem.

3/6
Copyright @Instagram
3/6

WYGODNE BUTY

Nie można zapomnieć o butach na płaskim obcasie! By wyglądać modnie można wziąć ze sobą parę w stonowanym, jednolitym kolorze, by pasowała nam do Instagramowych stylizacji.

4/6
Copyright @Instagram
4/6

KOSZULA

Nie ma potrzeby na wyjazd kupować całej nowej garderoby. Opłaca się łączyć eleganckie codzienne ubrania z tymi casualowymi. Dzięki temu zawsze wyglądamy z klasą.

5/6
Copyright @Instagram
5/6

TOREBKA

Podczas zwiedzania warto mieć przy sobie jednocześnie pojemną, jak i funkcjonalną torebkę. Na wyjazdach najlepiej sprawdzają się tzw. torebki cross-body, czyli te noszone na skos na ramieniu. Zapewniają wygodę, bo obie ręce pozostają w ten sposób wolne.

6/6
Copyright @Instagram
6/6

SUKIENKA

To najważniejsza wakacyjna część garderoby! Jest wygodna, można ją założyć na kostium kąpielowy, a wieczorem do butów na wysokim obcasie może się przydać na romantyczną kolację.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.