Paulina Sykut-Jeżyna, mieszkanie
Fot. Instagram/Paulina Sykut-Jeżyna
DOMY GWIAZD

Paulina Sykut-Jeżyna po raz pierwszy pokazała swój dom!

Jak mieszka dziennikarka?

Redakcja VIVA! 18 marca 2020 14:16
Paulina Sykut-Jeżyna, mieszkanie
Fot. Instagram/Paulina Sykut-Jeżyna

Polska dziennikarka Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z prowadzących Taniec z Gwiazdami. Ostatnio z powodu licznych zakażeń koronawirusem, dla bezpieczeństwa uczestników program został wstrzymany. Popularne show zobaczymy dopiero jesienią tego roku. Mimo, że Pauliny nie zobaczymy teraz podczas piątkowego show, nadal pracuje, tylko z domu. Ostatnio zrobiła nagranie dla stacji Polo TV, a zdjęcia zza kulis opublikowała na Instagramie. Uwagę jej obserwatorów przykuły wnętrza jej sypialni, w której nagrywała.

Jak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna?

W social mediach Sykut-Jeżyna publikuje dużo zdjęć, jednak głównie pochodzą one z wyjazdów i pracy. Dziennikarka dzieli się, jak spędza czas z rodziną, jednak do tej pory bardzo rzadko pokazywała swój dom, a już na pewno nie mogliśmy zobaczyć szczegółów. Tym razem Paulina nagrywała w swojej sypialni i można było co nieco zauważyć. Prowadząca Taniec z Gwiazdami ma nowoczesne i przytulne wnętrza. Ściany oraz podłoga są wyłożone jasnymi, drewnianymi listwami. Szczególną uwagę przykuwa łóżko z szykownym, pikowanym zagłówkiem. W tle możemy zauważyć stolik nocny, który na tle wyróżnia się swoim różowym kolorem. Możemy się domyślać, że Paulina dużą wagę przykłada także do dodatków, ponieważ w sypialni nie zabrakło dekoracyjnych poduszek oraz modnego, haftowanego pledu. Jak Wam się podoba sypialnia dziennikarki? Postawilibyście na podobny anturaż? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.