Paulina Sykut-Jeżyna, mieszkanie
Fot. Instagram/Paulina Sykut-Jeżyna
DOMY GWIAZD

Paulina Sykut-Jeżyna po raz pierwszy pokazała swój dom!

Jak mieszka dziennikarka?

Redakcja VIVA! 18 marca 2020 14:16
Paulina Sykut-Jeżyna, mieszkanie
Fot. Instagram/Paulina Sykut-Jeżyna

Polska dziennikarka Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z prowadzących Taniec z Gwiazdami. Ostatnio z powodu licznych zakażeń koronawirusem, dla bezpieczeństwa uczestników program został wstrzymany. Popularne show zobaczymy dopiero jesienią tego roku. Mimo, że Pauliny nie zobaczymy teraz podczas piątkowego show, nadal pracuje, tylko z domu. Ostatnio zrobiła nagranie dla stacji Polo TV, a zdjęcia zza kulis opublikowała na Instagramie. Uwagę jej obserwatorów przykuły wnętrza jej sypialni, w której nagrywała.

Jak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna?

W social mediach Sykut-Jeżyna publikuje dużo zdjęć, jednak głównie pochodzą one z wyjazdów i pracy. Dziennikarka dzieli się, jak spędza czas z rodziną, jednak do tej pory bardzo rzadko pokazywała swój dom, a już na pewno nie mogliśmy zobaczyć szczegółów. Tym razem Paulina nagrywała w swojej sypialni i można było co nieco zauważyć. Prowadząca Taniec z Gwiazdami ma nowoczesne i przytulne wnętrza. Ściany oraz podłoga są wyłożone jasnymi, drewnianymi listwami. Szczególną uwagę przykuwa łóżko z szykownym, pikowanym zagłówkiem. W tle możemy zauważyć stolik nocny, który na tle wyróżnia się swoim różowym kolorem. Możemy się domyślać, że Paulina dużą wagę przykłada także do dodatków, ponieważ w sypialni nie zabrakło dekoracyjnych poduszek oraz modnego, haftowanego pledu. Jak Wam się podoba sypialnia dziennikarki? Postawilibyście na podobny anturaż? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.