Opener Festival
Fot. Kurnikowski/AKPA
O tym się mówi!

Opener Festival 2022: wszystko co musisz wiedzieć o wydarzeniu

Koncerty, gwiazdy, bilety

Aleksandra Frankowska 6 czerwca 2022 14:27
Opener Festival
Fot. Kurnikowski/AKPA

Ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów muzyki i lata w Gdyni. Po trzech latach wraca bowiem Open’er Festival 2022! 3 dni festiwalowe pełne będą niezwykłych emocji, pięknych dźwięków i gwiazd z całego świata. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca, tradycyjnie w Gdyni Kosakowo. Sprawdźcie, dlaczego nie może Was zabraknąć.

ZOBACZ TEŻ: Kosmetyczny niezbędnik festiwalowy!

Wraca Open’er Festival 2022

Bez wątpienia Open’er Festival to najpopularniejszy festiwal muzyczny w Polsce. Na lotnisku w Gdyni-Kosakowie gromadzi się zawsze ponad 100 tysięcy osób, aby posłuchać koncertów swoich ulubionych gwiazd muzyki. Szeroki repertuar sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Rok temu udało się zorganizować jedynie kameralny Open’er Park, jednak od dwóch lat sam Festival był wstrzymany z uwagi na pandemię. Teraz Open’er Festival 2022 powraca!

Gwiazdy światowego formatu

W tym roku fani muzyki mogą spodziewać się prawdziwych emocji. Na scenie zagra bowiem Dua Lipa, Imagine Dragons oraz The Killers. To jednak nie koniec – wystąpią również Meghan Thee Stallion, Payboy Carty oraz Maneskin.

Opener Festival 2021
Fot. Instagram

Wśród polskich gwiazd nie zabraknie oczywiście Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Będzie można posłuchać również innych, niszowych zespołów, które dopiero wkraczają na polską scenę muzyczną, a potencjał drzemie w nich ogromny.

CZYTAJ TEŻ: Maffashion czy Jessica Mercedes? Która blogerka wypadła lepiej na tegorocznym Open’erze? 

W tym roku nie tylko muzyka

To będzie wyjątkowa edycja Festivalu, bowiem skupi się ona nie tylko na muzyce, ale również na… modzie i to upcyklingowej. Pojawi się specjalna strefa NGO, w której spotkać będzie można przedstawicieli organizacji pozarządowych, opowiadających o tym, jak zaangażować się w ratowanie naszej planety.

Z pewnością na Open’er Festival 2022 będzie się działo! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.