Sprawdźcie, czy macie je wszystkie!

Marta Roszewska 1 sierpnia 2018 17:30

Wyprawa na plaże nie zawsze okazuje się taka prosta, jak mogłoby się wydawać. W zależności od tego, w jakie miejsce się wybieramy, musimy być gotowi na przeróżne okoliczności. Jak się okazuje, nie wystarczy tylko koc, na którym będziemy wylegiwać się cały dzień! Co jeszcze warto ze sobą zabrać, by móc maksymalnie cieszyć się pobytem na plaży? Oto nasz niezbędnik! 

1/4
Niezbędnik na plażę
Copyright @Instagram
1/4

Kto powiedział, że Twojemu drinkowi nie należy odpoczynek? Dmuchany flaming na przekąski i napoje to z pewnością rzecz, o której nie możecie zapomnieć tego lata!

2/4
Niezbędnik na plażę
Copyright @stock.adobe.com
2/4

Minusem plaż są ziarenka piasku, które dostają się dosłownie wszędzie. Dlatego warto zaopatrzyć się w matę antypiaskową, dzięki której wypoczniecie bez uciążliwego piasku!

3/4
Niezbędnik na plażę
Copyright @materiały prasowe
3/4

W upalne dni nie sposób jest obejść się bez schłodzonych napojów. Aby móc cieszyć się nimi przez cały dzień, niezbędna Wam będzie torba termiczna, która utrzyma Wasze jedzenie i picie w odpowiedniej temperaturze!

4/4
Niezbędnik na plażę
Copyright @stock.adobe.com
4/4

Choć na plażę zwykle wybieramy się po to, by się opalić, to nadchodzą momenty, w których potrzebujemy kawałka cienia. Nic tak lepiej nie sprawdzi się w tej sytuacji jak parasol. Najlepiej w najmodniejszych kolorach!

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…