Fot. Viva
VIVA! Tylko u nas

Crystal Mountain – ferie zimowe u podnóża gór

Czy szukasz miejsca, które ujmie Cię nie tylko wspaniałymi widokami, ale także eleganckimi wnętrzami, znakomitą kuchnią oraz nielimitowanym dostępem do wielu atrakcji? Planujesz ferie zimowe i wyjazd ze swoją rodziną w celu odpoczynku i zwiedzenia najpiękniejszych zakamarków Polski? To wszystko znajdziesz w hotelu Crystal Mountain.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 17 listopada 2023 08:40
Fot. Viva

To Twój luksus u podnóża gór. Zbudowany na zboczu Góry Bukowej, wpisany w górski krajobraz hotel, w którym spędzisz niezapomniane chwile bez względu na warunki pogodowe. Komfortowe pokoje, salon SPA, nowoczesny design i modernistyczne dziedzictwo Beskidów - to wszystko czeka na Ciebie podczas pobytu w pięciogwiazdkowym hotelu Mountain Crystal w Wiśle. Tegoroczne ferie w górach? Czemu nie!

Atrakcje na każdą porę roku

Czy wiesz, że do hotelu należy również Aquapark Blue Lagoon? Znajdziesz w nim basen rekreacyjny z rwącą rzeką, basen Black Pool przeznaczony wyłącznie dla dorosłych, zjeżdżalnię multimedialną, brodzik dla dzieci oraz kilka wanien jacuzzi. Jedną z atrakcji dla dzieci jest też kolorowy Kids Club, który obejmuje aż 327m2 powierzchni. Pociechy znajdą m.in. małpi gaj pełen przeszkód i labiryntów, dwa baseny z kulkami oraz różnego rodzaju klocki i zabawki. Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się w komfortowej strefie wypoczynkowej dla dorosłych, z wygodnymi kanapami i stolikami.
Do dyspozycji są również:
- Game Room: sala multimedialna z dostępem do konsol z szerokim wyborem gier,
- Fun Zone: sala wyposażona w automaty do gier zręcznościowych, stoły do bilarda, rzutki itp.,
- Codzienne animacje, a wśród nich m.in.: mini disco, pokaz talentów dziecięcych, warsztaty plastyczne i kreatywne, zabawy taneczne i sportowe, quizy, animacje basenowe w tym waterpolo.

Fot. Viva

Marzysz o wypoczynku połączonym z relaksem w SPA?

Fot. Viva

W hotelu możesz skorzystać z szerokiej gamy zabiegów wykonywanych w partnerskim salonie Dr Irena Eris. Chwile wytchnienia znajdziesz w saunarium, wyposażonym w 7 saun m.in.: w saunę parową, infrared, suchą saunę rytualną, w której odbywają się pokazy Saunamistrzów w każdą sobotę. W Crystal Mountain znajduje się również świetnie wyposażona strefa fitness, czynna przez całą dobę. Pyszne jedzenie zapewni Ci restauracja Crystal, w której serwowane są dania a'la carte Crystal. Znajdziesz tam sezonowe menu oraz okazjonalne wkładki specjalne.

Crystal Mountain - Twoje miejsce na mapie Polski

Hotel Crystal Mountain to wspaniałe miejsce, które gwarantuje niesamowite atrakcje zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci. Szukając odpowiedniej destynacji na spędzenie ferii czy idealnej bazy wypadowej podczas eksplorowania okolicznych stoków narciarskich, nie możesz zapomnieć o tej wspaniałej lokalizacji na mapie Polski. Nowoczesny design u podnóża gór i niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu - Crystal Mountain to Twoje miejsce!

TAGI #wakacje

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.