Joker 2019
Fot. Warner Bros Entertainment
O tym się mówi!

Netflix ujawnił nowości, które pokaże w kwietniu 2021!

Będzie co oglądać!

Aleksandra Frankowska 30 marca 2021 16:27
Joker 2019
Fot. Warner Bros Entertainment

Nowy miesiąc oznacza nowości na platformie Netflix, która wciąż zaskakuje swoich obserwatorów niespodziankami z górnej półki. Długo wyczekiwane produkcje filmowe i seriale już w kwietniu będą dostępne online. Mowa między innymi o polskim serialu komediowym Sexify, filmie Prime Time, Thunder czy Joker. Dla wielu zaskoczeniem jest kultowy film Pewnego razu w Hollywood! Innymi słowy będzie się działo i będzie co oglądać. Platforma Netflix wciąż rozkręca swoją działalność, a kwiecień zapowiada się iście wspaniale! Co będziecie oglądać?

Kwietniowe seriale na Netflix 2021

Wąż na Netflix w kwietniu

Serial mrożący krew w żyłach, bo powstał na faktach prawdziwej historii. Opowiada o mordercy Charles’u Sobhraju, który na swoje ofiary wybiera turystów w Azji. Utrzymany w klimacie lat 70. XX wieku sprawia, że można poczuć dreszcz na plecach!

Premiera już 2 kwietnia na Netflix!

Szybki Cash w kwietniu na Netflix

Niezwykła historia pogoni za bogactwem, opisująca losy ambitnej businesswoman oraz czarującego gangstera. Ich losy krzyżują się z losem zbuntowanego nastolatka. Jaki będzie finał tej historii? Przewidywalny, a może całkowicie niespodziewany?

Premiera już 7 kwietnia na Netflix!

The Circle – USA

To będzie niesamowite widowisko pełne strategicznych kłamstw. Gra w kotka i myszkę, a na szali wielkie pieniądze w postaci nagrody… Kto wygra ten wyścig? Koniecznie zobaczcie!

Premiera już 14 kwietnia na Netflix!

Sexify

Polski serial, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Trzy przyjaciółki postanawiają wygrać prestiżowy konkurs na startup. Dziewczyny wpadły na pomysł stworzenia aplikacji seksualnej, która ma zaspokajać potrzeby seksualne ich rówieśników. Czy uda im się wygrać i wprowadzić całkowitą rewolucję do erotycznego świata?

Premiera już 28 kwietnia na Netflix!

Nowości filmowe na Netflix od kwietnia 2021

Madame Claude na Netflix 2021

Cudowny obraz Paryża z lat 60-tych opisujący historię Madame Claude. Jej wpływ na daleko idącą w świat prostytucję jest ogromny, aż do chwili, kiedy pewna kobieta zaczyna zagrażać jej imperium. Czy uda jej się utrzymać dotychczasową władzę?

Premiera już 2 kwietnia na Netflix!

Thunder Force na Netflix 2021

Niezwykła historia dwóch koleżanek z dzieciństwa, które wspólnie postanawiają walczyć ze złem. Jedna z nich opracowuje program genetyczny, który jest w stanie dać ludziom super moce. Jaki będzie finał tej magicznej historii?

Premiera już 9 kwietnia na Netflix!

Prime Time na Netflix 2021

Polski film, jeden z dziewięciu ekranizacji z naszego kraju, które w 2021 roku pojawią się na Netflixie. Kiedy do studia telewizyjnego dostaje się z bronią Sebastian, prosi tylko o jedno – chce wejścia na żywo. Co chce przekazać telewidzom? Jaka informacja jest na tyle ważna, że może zaryzykować dosłownie wszystko?
Premiera już 14 kwietnia na Netflix!

Co widać i słychać na Netflix

Mroczny film opisujący historię pewnej pary z Manhattanu, która postanawia przenieść się do malowniczej, uroczej wioski w dolinie Hudson. Dopiero to miejsce sprawia, że mrok, który ukrywał się w ich małżeństwie wychodzi na jaw… tak samo jak ten związany z nową posiadłością.

Premiera już 29 kwietnia na Netflix!

Lista premier na Netflix 2021 od kwietnia:

1 kwietnia 2021:

"Apollo 11"

"Tajemniczy ogród"

"Ronaldo"

"Steve Jobs"

"Batman"

"Ścigany"

"Escobar: Historia nieznana"

"47 Roninów"

2 kwietnia 2021:

"Wąż"

"Kowboj na betonowej prerii"

7 kwietnia 2021:

"To jest napad: Największa kradzież dzieł sztuki w historii"

9 kwietnia 2021:

"Thunder Force"

14 kwietnia 2021:

"Tato, nie rób mi obciachu!"

"The Circle - USA", sezon 2

"Miłość i potwory"

"Prime Time"

"Pewnego razu... w Hollywood"

22 kwietnia 2021:

"David Attenborough: Życie w kolorze"

23 kwietnia 2021:

"Cień i kość"

28 kwietnia 2021:

"Sexify"

29 kwietnia 2021:

"Joker"

30 kwietnia 2021:

"Niewinny"

"Mitchellowie kontra maszyny" 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.