Pyszne przepisy na zdrowe jedzenie!

Ksenia Krasko 23 marca 2019 11:00

Jak często zastanawiasz się nad tym, czy mogłabyś jadać zdrowiej? Zapewne codziennie. Prawdopodobnie wydaje Ci się jednak, że zmiana nawyków żywieniowych to trudne i czasochłonne zajęcie. Wciąż panuje przekonanie, że przyrządzanie zdrowego jedzenia jest skomplikowane i wymaga ogromnego wysiłku, a dania nie mają smaku. Czas na obalenie tego mitu!

Profile ze zdrowymi przepisami na Instagramie

Oto najlepsze konta na Instagramie, dzięki którym zdecydujesz się na zmianę diety! Warto je obserwować, ponieważ nie tylko niszczą wspomniane wyżej stereotypy, ale także wspomagają zmianę stylu odżywiania, więc pokochasz zdrowe, smaczne i szybkie posiłki. Na tych profilach znajdziesz przydatne wskazówki, proste przepisy, przykłady wyważonego menu i – przede wszystkim – motywację!  

1/7
Copyright @instagram.com/honestlyhealthy/
1/7

@honestlyhealthy

Tu znajdziesz jasne informacje na temat prawidłowego odżywiania i zdrowego trawienia, a także doskonałe przepisy na potrawy z pięknymi zdjęciami. Jedną z wiernych fanek tego profilu jest Victoria Beckham.

2/7
Copyright @instagram.com/nutritionstripped/
2/7

@nutritionstripped

McKel Kooienga uważa, że zdrowe odżywianie to sztuka. Uwielbia bezglutenowe dania, jest fanką warzyw i prawdziwą koneserką zielonego smoothie.

3/7
Copyright @instagram.com/wiktoriabanda/
3/7

@wiktoriabanda

Na tym profilu przeważają zielone składniki. I nawet jeśli nie jesteś entuzjastką zdrowego odżywiania, to może się szybko zmienić, ponieważ zdjęcia wyglądają fantastycznie!

4/7
Copyright @instagram.com/iquitsugar/
4/7

@iquitsugar

Jak sama nazwa wskazuje, ten profil wspomaga pozbycie się cukru z codziennej diety. Plan na zmiany jest rozpisany krok po kroku, a smaczne i pięknie wyglądające przepisy ułatwiają zadanie.

5/7
Copyright @instagram.com/fabbylousness/
5/7

@fabbylousness

Zdrowa żywność może być słodka i smaczna! Ten profil zachwyca różnorodnością łakoci, które nie szkodzą figurze i zdrowiu. Nie brakuje też ciekawie brzmiących pomysłów na obiad.

6/7
Copyright @instagram.com/sproutedkitchen/
6/7

@sproutedkitchen

Sara Forte opowiada o swoim stylu życia i dzieli się pięknymi zdjęciami tego, co gotuje i jada. Wszystkie potrawy wyglądają pysznie! Ten blog na pewno będzie interesujący dla osób, które rozpoczynają przygodę ze zdrową dietą.

7/7
Copyright @instagram.com/zdrowo.koktajlowo/
7/7

@zdrowo.koktajlowo

Zdrowe, oczyszczające koktajle na pięknych, kolorowych zdjęciach – czego chcieć więcej? Przepisy są bardzo łatwe, co tylko zachęca do eksperymentowania ze zdrową żywnością.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?