NR 1
Fot. Instagram @nikkiredcliffe
O tym się mówi!

Ma 64 lata i jest prawdziwą gwiazdą Instagrama! Poznajcie Insta-babcię Nikki Redcliffe

Jej retro stylizacje zachwycają internautów i największych projektantów mody!

Aleksandra Frankowska 12 września 2021 16:30
NR 1
Fot. Instagram @nikkiredcliffe

Szalona babcia z niesamowitym wyczuciem smaku, prowadząca konto na Instagramie. Brzmi jak bajka? Ależ skąd! Udowadnia to Nikki Redcliffe, która udziela się w social mediach już od 5 lat i to właśnie tam furorę robią jej retro stylizacje. Udało jej się zdobyć już ponad 35 tysięcy followersów, a liczba ta wciąż rośnie! Nic dziwnego, w social mediach ciężko znaleźć drugą tak szaloną i tak stylową babcię jednocześnie!

Najpopularniejsza seniorka na Instagramie – kim jest Nikki Redcliffe?

Okazuje się, że na modę nigdy nie jest późno. Udowadnia to Nikki Redcliffe, która niemal codziennie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia niesamowitych stylizacji. 64-letnia Brytyjka mieszka w Brighton i od zawsze pasjonowała się modą. Jej słabość do rzeczy vintage i stylu retro zaowocowało kontem na Instagramie, gdzie pokazuje nowoczesne i ponadczasowe zestawienia. W jej stylizacjach nie brakuje też nawiązań do poprzednich epok w historii czy modzie oraz licznych odniesień do stylu pin-up, który pasuje jej jak mało komu!

Internauci pokochali styl Nikki

Jak sama mówi o sobie, pasję do mody miała od zawsze. Już jako mała dziewczynka, każdy grosz przeznaczała na ubrania. Kiedy skończyła 50 lat, postanowiła nie śledzić już trendów, a wybierać wszystko zgodnie z własnym stylem i widzimisię. Najchętniej odwiedza sklepy vintage i pchle targi, gdzie poluje na prawdziwe perełki.

Nikki Redcliffe nie wstydzie się też mówić o swoi stylu i swoich modowych poszukiwaniach:

Jestem teraz szczęśliwsza niż w jakimkolwiek innym momencie życia. Kiedy miała 20 i 30 lat, dostrzegałam w życiu wiele zalet - np. to, że zostałam mamą - ale nie chciałabym przechodzić przez tamten okres ponownie. Nie żałuję, że tamten czas przeminął jestem podekscytowana tym, co mnie czeka.

Nikki realizuje się jako matka i babcia, choć najbardziej pasuje jej rola ikony stylu i wzoru dla swoich rówieśników. I wcale się jej nie dziwimy. W końcu czego by nie mówić, niezła z niej babka!

Kilka ostatnich stylizacji z Instagrama Nikki znajdziecie w naszej galerii poniżej.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.