Zalando wprowadza sprzedaz uzywanych ubran
Fot. Materiały prasowe ZALANDO
O tym się mówi

Na Zalando kupisz i sprzedasz używane ubrania! Rewolucja 2020!

Wirtualny second hand rusza już niebawem!

Aleksandra Frankowska 22 września 2020 18:31
Zalando wprowadza sprzedaz uzywanych ubran
Fot. Materiały prasowe ZALANDO

Zalando, jeden z największych sklepów internetowych z odzieżą, obuwiem, dodatkami i kosmetykami, rozpoczyna nowatorski projekt. Na Zalando już niedługo będzie można sprzedać i kupić używane ubrania. Taka opcja dostępna będzie również na polskim rynku. Kiedy będzie można z niej skorzystać?

Zalando sprzedaje używane ubrania

Już za kilka dni na portalu Zalando pojawi się nowa, testowana wcześniej na innych rynkach oferta Pre-owned. Kraje, w których będzie dostępna to Niemcy, Francja, Hiszpania, Belgia, Holandia oraz… Polska! Ekologiczne trendy coraz bardziej wpisują się w idee wielkich marek. Tym razem Zalando również podjęło wyzwanie! Jak będzie wyglądało kupno i sprzedaż używanych ubrań?

Zainteresowanie odzieżą używaną jest duże i ciągle rośnie, szczególnie wśród milenialsów. Jednocześnie, klientom brakuje łatwej i rzetelnej usługi, która łączy w sobie bezproblemową sprzedaż artykułów, które przestali już nosić z przyjemnymi doświadczeniami zakupów odzieży używanej on-line. Wraz z uruchomieniem oferty Pre-owned, Zalando zostanie pierwszą platformą modową, która oferuje tak proste rozwiązanie i kompleksowo zaspokaja potrzeby klientów w tym zakresie.

Rusza usluga pre-owned na Zalando
Fot. Materiały prasowe ZALANDO

Ekologia jest modna

Coraz więcej marek modowych stawia również na ekologiczne materiały, wspierając w ten sposób zrównoważony rozwój. Zalando w swojej ofercie ma wiele z nich, które sprzedają między innymi projekty z naturalnych materiałów, takich jak bawełna czy len. Skoro już niedługo na Zalando będzie można kupić i sprzedaż używane ubrania, oznacza to prawdziwą rewolucję 2020 w internetowym rynku mody!

Drugie życie starych ubrań

Trend zero i less waste staje się coraz bardziej popularny również w Polsce. Ludzie coraz częściej chcąc dać drugie życie swoim ubraniom, korzystając między innymi z takich portali jak OLX czy Vinted. Ostatnio nawet IKEA ogłosiła otwarcie dedykowanego sklepu, w którym będzie można kupować meble z drugiej ręki, pochodzące oczywiście z ich produkcji. Pomysł Zalando o otwarciu działu z drugiej ręki rozkwitał już od dawna, jednak dopiero po testach firma doszła do wniosku, że okazał się on sukcesem. Czekacie na pierwszą możliwość wystawienia swoich ubrań na pre-owned Zalando?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.