wyjatkowy-prezent
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Latem spełnianie marzeń "smakuje" lepiej. Jeszcze nie jest za późno na niezwykłą przygodę

Zakończ lato z przytupem!

Artykuł sponsorowany 15 sierpnia 2022 12:44
wyjatkowy-prezent
Fot. materiały prasowe

Koniec lata zbliża się nieubłaganie, co za tym idzie - dzień staje się coraz krótszy, a temperatura, prędzej czy później, zacznie powoli spadać. To dobry moment na spełnienie letnich marzeń - tych, które zdecydowanie lepiej “smakują”, gdy niebo jest przejrzyste, a słońce przyjemnie grzeje. Powietrze, woda, motoryzacyjny tor lub jedno z tysiąca innych atrakcji - istnieje wiele możliwości, dzięki którym zakończysz lato z przytupem.

Piękna pogoda za oknem zawsze zachęca do nieco większej aktywności - spacerowania, jazdy na rowerze czy biegania. To także zwiększone zainteresowanie różnorodnymi przeżyciami - w końcu lot balonem, skok ze spadochronem czy flyboard to typowo "letnie atrakcje”, na które o tej porze roku decyduje się najwięcej osób. Oczywiście korzystanie z nich nie jest wykluczone jesienią, jednak latem jest to przyjemniejsze i bardziej komfortowe, szczególnie w przypadku osób, które korzystają z poszczególnych przeżyć po raz pierwszy.

Lato to czas marzeń!

wyjatkowy-prezent
Fot. materiały prasowe

Wybór letniej aktywności nie jest szczególnie trudny. - Rzeczywiście lato to ten moment roku, w którym odnotowujemy większe zainteresowanie poszczególnymi atrakcjami. Mowa tu głównie o przeżyciach, które odbywają się w powietrzu lub na wodzie - mówi Aneta Golon, Koordynatorka ds. Zarządzania Treścią w firmie Wyjątkowy Prezent. - Wiele osób chętnie wybiera spełnienie marzeń nie tylko w okolicach miejsca zamieszkania czy pracy, ale także w pobliżu miejsca wakacyjnego wyjazdu. Często zauważamy zwiększenie zainteresowania ekstremalnymi przeżyciami w typowo wakacyjnych miejscowościach. Skoki ze spadochronem, bungee, loty widokowe, flyboard… - im bardziej niecodzienne i “szalone” jest dane przeżycie, tym większym zainteresowaniem się cieszy - dodaje Aneta Golon.

Skok ze spadochronem

wyjatkowy-prezent
Fot. materiały prasowe

Skok ze spadochronem od wielu lat stanowi TOP ekstremalnych przeżyć i nie ma w tym nic dziwnego. Najpierw krótkie szkolenie, potem wejście na pokład samolotu i lot na odpowiednią wysokość (najczęściej 4000 metrów) i… wyjście, które w pierwszej fazie jest po prostu swobodnym spadaniem, a następnie pełnym adrenaliny lotem widokowym na otwartej czaszy spadochronu. Oczywiście razem z doświadczonym instruktorem. Nic dziwnego, że budzi tak wielkie emocje.

Flyboard

Inną, równie niesamowitą letnią przygodą, jest flyboard, czyli lot nad wodą. Przeżycie polega na dosłownym unoszeniu się nad wodą, dzięki specjalnej maszynie, która wyrzuca silny strumień wody pod uczestnika atrakcji. Flyboard pozwala na wykonywanie różnych ewolucji i różną wysokość latania i od wielu lat zapewnia skrajnie pozytywny odbiór.

wyjatkowy-prezent
Fot. materiały prasowe

Wśród wielu opcji prezentowych, łatwo znaleźć atrakcję dla siebie, która pozwoli zakończyć lato z przytupem i spełnić marzenia - te ekstremalne i niecodzienne, jak i te nieco mniej “szalone” lub zupełnie zwykłe. Najważniejsze to dobrze się przy tym bawić i pamiętać, że spełnianie marzeń jest proste!

Materiał powstał z udziałem marki Wyjątkowy Prezent

TAGI #sport #wakacje

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…