Ekskluzywne wideo

Jak podrywa Robert Sowa? Kulinarnie czy wirtualnie? Na ptactwo czy owoce morza? Zdradził tylko nam!

Piotr Wojtasik 26 maja 2016 13:18

Robert Sowa ostatnio widziany na salonach z kilku powodów. Nowa restauracja N31 w centrum Warszawy, nowa książka - jednym słowem dzieje się! My zapytaliśmy świetnego szefa kuchni jak on - jako mężczyzna - wykorzystuje swoje umiejętności kucharskie i czy dzięki nim zdobywa przewagę na randce. Co podaje na kolację, by pani została na śniadanie? Jakich afrodyzjaków używa? Czy rosół naprawdę wpływa na seks? I co sądzi o tłustym posiłku po nieprzespanej nocy?

 

A w jego nowej książce „Krok po kroku z Robertem Sową” znajdziecie przepisy na proste, ale niebanalne dania. Robert Sowa zadbał, by zaproponowane składniki były najlepsze jakościowo, łatwo dostępne i wzbogacające smak. Przy każdym przepisie znajdują się symbole informujące o stopniu trudności i potrzebnym czasie na przygotowanie. Dodatkowo zadanie ułatwią zdjęcia ilustrujące poszczególne etapy wykonania potrawy.

 

Polecamy także: Wegetariańska kuchnia Beaty Pawlikowskiej - podróżniczka dzieli się z nami przepisami na 8 prostych dań wege.

 

 

Kim jest Robert Sowa?

Robert Sowa – kucharz, restaurator i autorytet w dziedzinie sztuki kulinarnej. Kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce. Propagator kuchni polskiej w nowej odsłonie. Swój kulinarny kunszt potwierdził w wielu znanych programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Aktualnie prezentuje swoje dania w programie „Moj przepis na” na antenie telewizji Polsat. Autor książek kulinarnych m.in. „Cztery pory roku”, „Życie kocha jeść”, „Esencja smaku”. Właściciel autorskiej restauracji „N31 restaurant&bar” przy ulicy Nowogrodzkiej 31 w Warszawie oraz Studia Kulinarnego Roberta Sowy. Laureat wielu nagród m.in. Oskar kulinarny, Gentleman Roku, wyróżniony Złotym Medalem Polskiego Klubu Biznesu. Juror wielu konkursów kulinarnych oraz pomysłodawca i twórca „Kulinarnego Talentu” jednego z najbardziej medialnych konkursów dla młodych kucharzy. Pozytywny pracoholik, bo kocha gotować i... jeść!

 

Polecamy: Jesteście ciekawi, jak podrywa Ewa Wachowicz? Zdradziła tylko nam!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!