Książeczka kulinarna Vivy! z Janem Kuroniem
Fot. arch. VIVA!
OD KUCHNI

TYLKO U NAS Nowa gwiazda i kulinarny ekspert w VIVIE! Kuchnia z Janem Kuroniem, część 1.

JG 29 grudnia 2015 15:24
Książeczka kulinarna Vivy! z Janem Kuroniem
Fot. arch. VIVA!

Anna Lewandowska zakończyła właśnie udaną współpracę z VIVĄ! po prawie roku wydawania dodatków kulinarnych z przepisami oraz ćwiczeniami na smukłą sylwetkę. Na jej miejsce pojawiła się nowa gwiazda, znakomity kucharz, wielbiciel polskiej kuchni, syn Macieja Kuronia - Jan Kuroń. Teraz on co dwa tygodnie będzie serwował Czytelnikom VIVY! pyszne pomysły na rozmaite potrawy.

Jan Kuroń nową gwiazdą VIVY! - dodatek „Kuchnia z Janem Kuroniem”

W pierwszej części dodatku do VIVY! 27/15 „Kuchnia z Janem Kuroniem” znajdziecie 7 potraw do zrobienia w 30 minut - m.in. schab w sosie, roladę z musem z kurczaka, quiche z łososiem, sałatkę z pstrągiem. Jesteście ciekawi? Nowa VIVA! z nowym dodatkiem kulinarnym i wywiadem z Jerzym Owsiakiem już w kioskach.

Kim jest Jan Kuroń?

Jan Kuroń od najmłodszych lat wiedział, że gotowanie będzie jego pasją i sposobem na życie. Pomagając swojemu ojcu, Maciejowi Kuroniowi, uczył się podstaw od najlepszych. Szlify i praktykę w dorosłym życiu zbierał w szkole Le Cordon Bleu oraz w wielu restauracjach w Polsce, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii. Od wielu lat aktywnie wspiera działania Federacji Banków Żywności w kampanii dotyczącej niemarnowania żywności, samemu inicjując „kulinarną ekonomię”, będącą bazą do niniejszej książki. Przede wszystkim ceni polską kuchnię, jakość produktów i szacunek do tradycji. Prywatnie miłośnik zwierząt, mąż i wkrótce ojciec.
 

Zobacz także: Jan Kuroń wydał książkę. Gessler i Amaro boją się konkurencji?
 

Jan Kuroń

Fot. East News

 

Dodatek kulinarny Kuchnia z Janem Kuroniem

Kuchnia z Janem Kuroniem VIVA! okładka
Fot. arch. VIVY!

 

Noworoczna Viva! 27/15

Jurek Owsiak na okładce Vivy!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.