Książeczka kulinarna Vivy! z Janem Kuroniem
Fot. arch. VIVA!
OD KUCHNI

TYLKO U NAS Nowa gwiazda i kulinarny ekspert w VIVIE! Kuchnia z Janem Kuroniem, część 1.

JG 29 grudnia 2015 15:24
Książeczka kulinarna Vivy! z Janem Kuroniem
Fot. arch. VIVA!

Anna Lewandowska zakończyła właśnie udaną współpracę z VIVĄ! po prawie roku wydawania dodatków kulinarnych z przepisami oraz ćwiczeniami na smukłą sylwetkę. Na jej miejsce pojawiła się nowa gwiazda, znakomity kucharz, wielbiciel polskiej kuchni, syn Macieja Kuronia - Jan Kuroń. Teraz on co dwa tygodnie będzie serwował Czytelnikom VIVY! pyszne pomysły na rozmaite potrawy.

Jan Kuroń nową gwiazdą VIVY! - dodatek „Kuchnia z Janem Kuroniem”

W pierwszej części dodatku do VIVY! 27/15 „Kuchnia z Janem Kuroniem” znajdziecie 7 potraw do zrobienia w 30 minut - m.in. schab w sosie, roladę z musem z kurczaka, quiche z łososiem, sałatkę z pstrągiem. Jesteście ciekawi? Nowa VIVA! z nowym dodatkiem kulinarnym i wywiadem z Jerzym Owsiakiem już w kioskach.

Kim jest Jan Kuroń?

Jan Kuroń od najmłodszych lat wiedział, że gotowanie będzie jego pasją i sposobem na życie. Pomagając swojemu ojcu, Maciejowi Kuroniowi, uczył się podstaw od najlepszych. Szlify i praktykę w dorosłym życiu zbierał w szkole Le Cordon Bleu oraz w wielu restauracjach w Polsce, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii. Od wielu lat aktywnie wspiera działania Federacji Banków Żywności w kampanii dotyczącej niemarnowania żywności, samemu inicjując „kulinarną ekonomię”, będącą bazą do niniejszej książki. Przede wszystkim ceni polską kuchnię, jakość produktów i szacunek do tradycji. Prywatnie miłośnik zwierząt, mąż i wkrótce ojciec.
 

Zobacz także: Jan Kuroń wydał książkę. Gessler i Amaro boją się konkurencji?
 

Jan Kuroń

Fot. East News

 

Dodatek kulinarny Kuchnia z Janem Kuroniem

Kuchnia z Janem Kuroniem VIVA! okładka
Fot. arch. VIVY!

 

Noworoczna Viva! 27/15

Jurek Owsiak na okładce Vivy!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…