Anna Lewndowska na okładce Vivy na Lato kuchnia
Fot. Viva/Edipresse
VIVA! Tylko u nas

Pudding z acai, russian twist... Anna Lewandowska gotuje i ćwiczy w „VIVIE!”

Ma swój dodatek „Lato z Anną Lewandowską”

JR 7 lipca 2015 15:07
Anna Lewndowska na okładce Vivy na Lato kuchnia
Fot. Viva/Edipresse


Anna Lewandowska stanęła przed kolejnym wyzwaniem! Przez całe lato będzie prowadzić dodatek specjalny o zdrowej kuchni i ćwiczeniach w magazynie „Viva!”

 

 

W pierwszej części dodatku do „Vivy!” -  „Lato z Anną Lewandowską” znalazło się dwanaście zdrowych przepisów na lekkie śniadania oraz ćwiczenia na płaski brzuch.

 

 

Przepisy Ani Lewandowskiej - co Wam będzie potrzebne

Co Ania serwuje na początek dnia? Na przykład kaszę jaglaną z daktylami, pieczony ryż, do którego dodaje nasiona goi. A słodzi to wszystko, nie cukrem, a ksylitolem! Jeśli chcecie gotować z Lewandowską, musicie zaopatrzyć się też w mleko migdałowe, kokosowe, nasiona chai, proszek acai berry i masło ghee.

Ćwiczenia Ani Lewandowskiej

A ćwiczenia na płaski brzuch? Oprócz klasycznych skłonów jest jeszcze przenoszenie piłki lekarskiej po skosie, czyli russian twist oraz inne fitnessowe kombinacje.

Od dziś przez całe lato będę Wam pomagać zmieniać swoje życie na zdrowe – napisała we wstępie Ania.

„Viva!” z dodatkiem „Lato z Anną Lewandowską” kosztuje 4,99 zł i będzie wydawana do końca sierpnia - co dwa tygodnie. Pierwszy numer ze jest już na rynku.


Zobacz okładkę:


 
 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.