Anna Lewndowska na okładce Vivy na Lato kuchnia
Fot. Viva/Edipresse
VIVA! Tylko u nas

Pudding z acai, russian twist... Anna Lewandowska gotuje i ćwiczy w „VIVIE!”

Ma swój dodatek „Lato z Anną Lewandowską”

JR 7 lipca 2015 15:07
Anna Lewndowska na okładce Vivy na Lato kuchnia
Fot. Viva/Edipresse


Anna Lewandowska stanęła przed kolejnym wyzwaniem! Przez całe lato będzie prowadzić dodatek specjalny o zdrowej kuchni i ćwiczeniach w magazynie „Viva!”

 

 

W pierwszej części dodatku do „Vivy!” -  „Lato z Anną Lewandowską” znalazło się dwanaście zdrowych przepisów na lekkie śniadania oraz ćwiczenia na płaski brzuch.

 

 

Przepisy Ani Lewandowskiej - co Wam będzie potrzebne

Co Ania serwuje na początek dnia? Na przykład kaszę jaglaną z daktylami, pieczony ryż, do którego dodaje nasiona goi. A słodzi to wszystko, nie cukrem, a ksylitolem! Jeśli chcecie gotować z Lewandowską, musicie zaopatrzyć się też w mleko migdałowe, kokosowe, nasiona chai, proszek acai berry i masło ghee.

Ćwiczenia Ani Lewandowskiej

A ćwiczenia na płaski brzuch? Oprócz klasycznych skłonów jest jeszcze przenoszenie piłki lekarskiej po skosie, czyli russian twist oraz inne fitnessowe kombinacje.

Od dziś przez całe lato będę Wam pomagać zmieniać swoje życie na zdrowe – napisała we wstępie Ania.

„Viva!” z dodatkiem „Lato z Anną Lewandowską” kosztuje 4,99 zł i będzie wydawana do końca sierpnia - co dwa tygodnie. Pierwszy numer ze jest już na rynku.


Zobacz okładkę:


 
 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.