ksiezniczka-beatryce-maz-palac-8
Fot. Instagram
domy gwiazd

Wielka Brytania. Pałac męża księżniczki Beatrycze jest niewiarygodny!

Jak mieszka się w takich wnętrzach? Zaglądamy do środka!

Redakcja VIVA! 24 marca 2022 15:47
ksiezniczka-beatryce-maz-palac-8
Fot. Instagram

Edoardo Mapelli Mozzi, mąż księżniczki Beatrycze, jest właścicielem willi Mapelli Mozzi w Ponte San Pietro. To małe miasteczko oddalone jest godzinę jazdy od jeziora Como, a sama XVIII-wieczna posiadłość uważana jest za jedną z najwspanialszych we Włoszech. Posiada 13 sypialni, dwie biblioteki i basen. Edoardo jest także w posiadaniu innej willi, oddalonej o około 40 kilometrów. Tę rezydencję położoną w mieście Casatenovo można nawet wynająć na AirBnB! Jak wyglądają wnętrza willi Mapelli Mozzi? Sprawdzamy!

Formalna jadalnia w pałacu męża księżniczki Beatrycze


Każdy pokój jest odzwierciedleniem bogatego dziedzictwa domu, ze wspaniałymi sztukateriami na suficie, które widać w jadalni. Wewnątrz znajdują się ręcznie malowane drzwi i piękne żyrandole, a także obszerny stół jadalny ze złoconymi metalowymi krzesłami.

ZOBACZ TAKŻE: Księżniczka Beatrycze wzięła ślub! Pałac opublikował piękne zdjęcia z uroczystości


Druga jadalnia w willi Mapelli Mozzi


Druga jadalnia ma podłogę z weneckiego marmuru, a w środku znajduje się mniejszy stół z krzesłami w oliwkowym kolorze. Pod dużym lustrem na jednym końcu pokoju znajduje się kominek, a obok szklana gablota z kolekcją szlachetnej porcelany.

Czytaj też: Lily Collins, podobnie jak księżna Kate, stawia na mocne kolory


Hall w willi Mapelli Mozzi


W korytarzu również królują posadzki z weneckiego marmuru.


Ogród w willi Mapelli Mozzi


Wysokie francuskie drzwi otwierają się na ogród. W nocy budynek oświetlają ciepłe żółte światła. Przy każdym przejściu w ogrodzie ustawiono lampiony.


Salon w willi Mapelli Mozzi

Podłogę w salonie zdobi drewniana podłoga w jodełkę oraz zestaw kolorowych mebli, w tym czerwony i zielony fotel oraz stolik ozdobiony kwiecistym obrusem. W salonie pięknie prezentują się okna, sięgające od podłogi do sufitu.

Zobacz także: Księżna Kate zachwyciła na Jamajce w zielonej sukni. Jej kolor był symboliczny

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.