księżna Kate w zielonej sukni Jenny Packham
Fot. East News
O tym się mówi

Księżna Kate zachwyciła na Jamajce w zielonej sukni. Jej kolor był symboliczny

Ta kreacja pochodzi od jej ulubionej projektantki

Marta Cieplak 24 marca 2022 12:30
księżna Kate w zielonej sukni Jenny Packham
Fot. East News

Księżna Kate i książę William kontynuują swoją podróż po Karaibach z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Po Belize odwiedzili Jamajkę, gdzie wzięli udział w uroczystej kolacji w King's House, oficjalnej rezydencji gubernatora generalnego Jamajki, Sir Patricka Allena, który reprezentuje monarchinię. Kate wystąpiła na niej w zjawiskowej zielonej sukni projektu Jenny Packham. Okazuje się, że po raz kolejny jej kreacja miała ukryte przesłanie.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania: Księżna Kate podczas wizyty na Karaibach wybiera tylko wyraziste kolory

Księżna Kate w zielonej sukni od Jenny Packham na Jamajce

Na tę wyjątkową okazję księżna Kate wybrała zieloną suknię z tiulu ozdobioną cekinami, która pięknie podkreśliła linię jej ramion. Dobrała do niej złote kolczyki i bransoletkę ze szmaragdami, które pożyczyła od samej królowej Elżbiety II, a włosy upięła w prosty, ale niezwykle elegancki kok.

Do sukni przypięła także insygnia – Wielki Krzyż Królewskiego Orderu Wiktorii oraz odznakę Royal Family Order, które nosi się jedynie na oficjalne okazje.

zielona suknia księżnej Kate na Jamajce
Fot. East News

Krój stroju doskonale podkreślał figurę księżnej i eksponował piękne ramiona oraz dekolt. Kształt litery A z delikatnym trenem to jeden z ulubionych Kate Middleton.

księżna Kate na Jamajce
Fot. East News

Kolor sukienki, podobnie jak w przypadku różowej sukni, w której wystąpiła w Belize, miał symboliczne znaczenie. Nawiązywał bowiem do koloru flagi Jamajki.

ZOBACZ TAKŻE: Po śmierci księżnej Diany William i Harry podzielili się biżuterią po matce. Dziś noszą je księżne Kate i Meghan

Jenny Packham - ulubiona brytyjska projektantka księżnej Kate

Marka Jenny Packham należy do ulubionych księżnej. Nosi ją nie tylko na specjalne okazje, ale także na te mniej oficjalne spotkania. Jednak do najsłynniejszych kreacji tego domu mody należą zielone suknie wieczorowe, w których księżna występowała kilkukrotnie. W turkusowej pojawiła się nawet dwa razy!

księżna Kate w Jenny Packham
Fot. East News

Tę suknię Kate Middleton lubi tak bardzo, że założyła ją ponownie po sześciu latach. My jednak najbardziej lubimy inną – zieloną z cekinami.

księżna Kate w Jenny Packham zielona z cekinami
Fot. East News

Która podoba Wam się najbardziej?

W sukniach brytyjki Jenny Packham na wielkich galach pojawiają się także gwiazdy: Angelina Jolie, Taylor Swift, Kate Hudson czy Jennifer Lopez. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.