Czas na kuchenne rewolucje. Zobacz, co będzie modne tej wiosny.

Aleksadra Tylińska 22 marca 2018 18:30

Czas na zmiany. Na początku wiosny warto zabrać się za kuchenne rewolucje. Wcale nie muszą polegać na zmianie całego wystroju. Drobne, praktyczne zmiany wystarczą by odmienić Twoje wnętrze. W tym roku królować będzie lekkość, funkcjonalność, naturalność oraz prostota połączona z luksusem. W dodatkach dominować będzie motyw kwiatowy oraz loftowe, oryginalne oświetlenie. Sprawdź, jak odmienić swoje wnętrze i poczuć powiew wiosny.    

1/5
Kuchnia 2018
Copyright @Adobe Stock
1/5

Powiew świeżości widać także w dodatkach. Ciekawe oświetleniowe konstrukcje, industrialne, niczym z loftu całkowicie odmienią Twoją przestrzeń. Jeśli preferujesz cięższy styl, postaw na jeden mocniejszy element we wnętrzu - lodówka w soczystym, wiosennym kolorze lub kolorowe krzesła dodadzą uroku Twojej kuchni. Ważne jednak, żeby zachować umiar - więcej wcale nie znaczy lepiej.

2/5
Kuchnia 2018
Copyright @Adobe Stock
2/5

Już nie biele ani szarości, ale beże i naturalne kolory. Designerzy wciąż stawiają na prostotę, ale już w nieco innym wydaniu. Ciepła kolorystyka doskonale współgra z drewnem i stwarza niepowtarzalny klimat. Jeśli kolor to tylko w dodatkach – najważniejsza jest naturalność.  

3/5
Kuchnia 2018
Copyright @Adobe Stock
3/5

Jeśli naturalne kolory nie są dla Ciebie, mamy dobrą wiadomość! W tym sezonie królował będzie również glamour look – delikatność połączona z luksusem. W zestawieniu z bielą czy szarością idealnie będą współgrały mieniące się kafelki czy… lustrzane fronty. Metaliczne, miedziane kolory doskonale przełamią bardziej stonowane fronty. 

4/5
Kuchnia 2018
Copyright @Adobe Stock
4/5

Tej wiosny modne będą otwarte przestrzenie. Ciężkie meble są już passe. Lekkie, otwarte meble, najlepiej na metalowych nóżkach, dodadzą kuchni delikatności i subtelności. Jeśli planujesz małe zmiany, zamiast zalegających rzeczy na blacie, dodaj drążki i haczyki, które uporządkują twoja przestrzeń, a w efekcie Twoja kuchnia będzie wydawała się lżejsza i odświeżona.  

5/5
Kuchnia 2018
Copyright @Adobe Stock
5/5

Postaw na sztukę łączenia. Kontrasty będą modne tej wiosny. Stare elementy w nowej kuchni dodadzą niezapomnianego ducha i klimatu. Stary, ciężki, drewniany stół będzie idealnym miejscem spotkań całej rodziny. Nie zapominajcie, o tym co najważniejsze czyli funkcjonalność i ergonomia! Oprócz designu, kuchnia musi być dostosowana do Twoich potrzeb.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.