Natalia Klimas, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
domy gwiazd

Jak Natalia Klimas urządziła pokój córeczek? Wnętrza zaskakują!

Styl retro to doskonały pomysł na zaaranżowanie dziecięcego pokoiku…

Redakcja VIVA! 1 września 2021 15:30
Natalia Klimas, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Natalia Klimas jest szcześliwą żoną biznesmena Mikołaja Bobera i mamą dwóch córeczek Zuzanny i Hani. Aktorka chętnie pokazuje życie swojej rodziny w mediach społecznościowych, a wiele postów na Instagramie opatruje pięknymi, długimi intymnymi wpisami. Jak wygląda codzienność Natalii? Gwiazda nie ukrywała, że pierwsze chwile po porodzie drugiej córeczki nie były bajkowe, ale teraz jej życie wróciło już na regularne tory, a największą radość sprawia aktorce czas spędzony z rodziną. Niedawno mogliśmy zobaczyć, jak na Mazurach mieszka Natalia z mężem i córkami. Teraz na  InstaStories opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak urządziła pokój dziecięcy.
 

Zobacz także: Zosia Ślotała pokazała pokój córeczki! Jeden element przykuwa uwagę…

Jak Natalia Klimas urządziła pokój córek?

Aktorka jest miłośniczką mebli i akcesoriów w stylu retro. Lubi rzeczy z duszą, do których wyszukiwania ma ewidentny talent. Takich vintage mebli nie zabrakło także w pokoju córeczek. Jak został urządzony? Ściany w pokoju zostały pomalowane na jasny kolor. W środku znajduje się proste drewniane łóżeczko oraz bujany fotel w łososiowym kolorze. Ciekawym uzupełnieniem wnętrza jest żyrandol w nowoczesnym stylu. Podłogę zdobi duży dywan w geometryczne wzory. Białe zasłony delikatnie rozpraszają światło słoneczne i sprawiają, że pomieszczenie nabiera jeszcze bardziej przytulnego charakteru. We wnętrzu panuje porządek, a ze zdjęcia bije spokój.

Natalia opatrzyła wpis w Instastories prostym komentarzem:

Zuzia w żłobku, w domu jest cisza i spokój, obie z Hanką jesteśmy jeszcze w piżamach. Idę zrobić sobie kawę

Natalia Klimas pokoj corek
Fot. Instagram: @nataliaklimas

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.