Natalia Klimas
Fot. Instagram/Natalia Klimas
Domy gwiazd

Natalia Klimas pokazała wnętrza pięknego domu na Mazurach!

Stylowo i z klasą!

Aleksandra Frankowska 30 czerwca 2021 19:27
Natalia Klimas
Fot. Instagram/Natalia Klimas

Natalia Klimas od jakiegoś czasu dzieli swoje życie między Warszawę i ukochane Mazury. To właśnie tam wraz z mężem i córeczkami mieszkają w przepięknym domu na wsi. Aktorka, która zagrała w filmie Słyszeliście o Morganach z Sarah Jessica Parker i Hugh Grantem czasem przyznaje, że tęskni za miastem, jednak uwielbia też swój mazurski dom, który urządziła niesamowicie. Jak mieszka Natalia Klimas?

Czytaj też: Niepokojący wpis Natalii Klimas po porodzie. Pisze o smutku i lęku. Serce pęka

Mazurski dom Natalii Klimas

Aktorka na swoim Instagramie chętnie dzieli się z odbiorcami zdjęciami swoich wnętrz. Ostatnio pokusiła się nawet o kilka zmian, które udokumentowała na fotografiach. Jej wnętrza są bardzo spokojne, stylowe i klasyczne, a na dodatek ekologiczne Klimas zachęca do renowacji starych mebli.

Dom, Natalia Klimas
Fot. Instagram/Natalia Klimas
Uwagę zwraca przede wszystkim otwarta na ogród jadalnia Natalii Klimat. Bardzo jasne pomieszczenie z ogromnym stołem, zawsze udekorowanym żywymi kwiatami sprawia, że można poczuć się niezwykle błogo.

Dom, Natalia Klimas
Fot. Instagram/Natalia Klimas
W salonie widać wygodną, narożną kanapę – wszystko we wnętrzu zostało zachowane w kolorach beżu i pudrowego różu. Natalia Klimas postawiła tutaj na piękne dodatki, jak wazon, świece, poduszki i pleciony dywan. Pięknie prezentują się także schody o białej powierzchni.

Zobacz również: Natalia Klimas urodziła! Aktorka podzieliła się uroczym zdjęciem maleństwa

Dom, Natalia Klimas
Fot. Instagram/Natalia Klimas

Wnętrza mazurskiego domu Natalii Klimas są niesamowite. Czuć, że to prawdziwa oaza spokoju i dom z wyjątkową duszą – jak i sama aktorka!

Jak Wam się podoba? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.