Natalia Klimas
Fot. Instagram @nataliaklimas
Z OSTATNIEJ CHWILI

Natalia Klimas urodziła! Aktorka podzieliła się uroczym zdjęciem maleństwa

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 31 lipca 2019 11:36
Natalia Klimas
Fot. Instagram @nataliaklimas

Natalia Klimas po raz pierwszy została mamą! Aktorka podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda nie mogła się doczekać narodzin maleństwa. Teraz szczęśliwa rodzina jest już w komplecie!

Natalia Klimas urodziła

Spełniło się jej marzenie. Natalia Klimas została mamą. Na świecie pojawiła się córeczka aktorki, Zuzia.

,,Jest! Mam ją! Zuzia jest cała i zdrowa! 10/10, 51 cm, 3,4kg. Z całego serca chcę podziękować serdecznemu personelowi szpitala im. Świętej Rodziny, na Mokotowie. Zwłaszcza wspaniałemu Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi, który zmienił ten szpital nie do poznania, cudownej Doktor Marcie Szajnik, dzięki której czułam się spokojna i bezpieczna, cudownym położnym, a zwłaszcza Pani Natalii M. Słuchajcie, to jest jazda bez trzymanki!", napisała na Instagramie.

Natalia Klimas jeszcze w przed narodzinami maleństwa w wywiadzie z Beatą Nowicką dla viva.pl zwierzyła się, że ciążę przechodziła fantastycznie, miała mnóstwo energii, siły i zapału.

,,Muszę przyznać, że myśl, że zostaniemy rodzicami długo do nas nie docierała. Rozpierało nas szczęście pomieszane z niedowierzaniem, że to dzieje się naprawdę. Moment przełomowy nastąpił kiedy zaczęliśmy dzielić się tą cudowną nowiną z rodziną i przyjaciółmi”, zdradziła nam.

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.