horoskop viva byk 2022 2
Fot. Adobe Stock
o tym się mówi

Horoskop „VIVY!” - co czeka cię przez najbliższe dwa tygodnie?

Co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku między 5 a 19 maja?

Redakcja VIVA! 8 maja 2022 08:05
horoskop viva byk 2022 2
Fot. Adobe Stock

Przed nami jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku - pogoda w maju zapowiada się wspaniale! A co gwiazdy mają dla nas w planach? Oto horoskop „VIVY!” na najbliższe dwa tygodnie - od 5 do 19 maja. Poszukaj w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania…

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop chiński na 2022: Rok Tygrysa. Co nas czeka w roku 2022?

Horoskop „VIVY!”: 15-19 maja 2022

BYK (20.02-20.05)

Zainwestuj w siebie. Zacznij od uporządkowania spraw bieżących – nie marnuj czasu i energii na projekty, które nie są pewne. Jeśli podjęcie decyzji o priorytetach okaże się zbyt trudne, zdaj się na intuicję. W najbliższych dniach na pewno cię nie zawiedzie. W miłości warto powalczyć o harmonię. Zdolność do kompromisu to niezwykle cenna cecha charakteru…

BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Musisz zadbać o siebie, dlatego powstrzymaj wszelkie porywy i nie ulegaj żadnym wpływom. Odrobina rozsądnego egoizmu nie sprawi, że bliscy i znajomi zaczną postrzegać cię inaczej. Nawet jeśli wydaje ci się, że oczekują czegoś innego… Zajmij się rozwojem osobistym, aby odzyskać równowagę. Nadmiar dobrej energii już wkrótce bardzo ci się przyda.

RAK (22.06-22.07)

Zanim uwierzysz w jakąkolwiek plotkę albo przekażesz dalej interesującą wiadomość, dokładnie sprawdź źródło. Nieświadomie możesz sprowadzić na siebie kłopoty, a konsekwencje będą bolesne. Planety podpowiadają, że obecnie powinnaś kierować się zasadą „milczenie jest złotem”. Także – lub przede wszystkim – w zawirowaniach miłosnych.

LEW (23.07-22.08)

Czujesz przypływ energii? Doskonale! Spożytkuj ją na sprawy, które wpłyną na twoją przyszłość. To dobry moment na rozmowy o awansie lub podwyżce. Zawalcz o siebie, a nie będziesz rozczarowana. Jedyne ostrzeżenie planet – nie bierz na siebie za dużo. Zanim zajmiesz się czymś zupełnie nowym, koniecznie zakończ projekty, w które już jesteś zaangażowana.

PANNA (23.08-22.09)

Pomimo ogromnej motywacji i wielu możliwości nie wszystko pójdzie zgodnie z twoim planem. I chociaż porażka nie smakuje najlepiej, nie powinnaś ulegać negatywnym emocjom. Ewentualne niepowodzenie potraktuj jako nauczkę na przyszłość, a nie bolesny upadek. Wkrótce zrozumiesz, jak ważna była to lekcja. W miłości warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań.

WAGA (23.09-22.10)

Zatroszcz się o własną karierę. Przede wszystkim nie umniejszaj sobie i swoim zasługom. Wręcz przeciwnie, podkreślaj najlepsze cechy swojego charakteru i głośno mów o osiągnięciach. Im lepiej się „zareklamujesz”, tym szybciej osiągniesz biznesowy cel. Być może prześcigniesz własne oczekiwania? Wszystko zależy od ciebie. I twojej pewności siebie.

SKORPION (23.10-21.11)

Planety ostrzegają, że powinnaś bardzo rozsądnie dobierać rozmówców. Nie jest to dobry czas na dzielenie się planami na przyszłość czy pomysłami na rozwój osobisty. Być może nie sprowadzisz na siebie większych kłopotów, jednak lepiej nie ryzykować… Nie wdawaj się też w żadne kłótnie, także rodzinne. Nieodpowiednia ocena sytuacji pogłębi konflikt.

STRZELEC (22.11-21.12)

Zanim zdecydujesz się na „wielkie zmiany” w swoim życiu, ustal granice, których na pewno nie przekroczysz. Chwilowy brak równowagi może skłaniać cię do podejmowania nieodpowiednich decyzji, a konsekwencje nie będą przyjemne. Dlatego ochłoń, zaplanuj wszystko, co się da, i nie daj się ponieść emocjom (oraz urokowi chwili). Rozsądek górą!

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Otoczenie docenia twoje zaangażowanie, dokładność i pracowitość? To świetnie. Jednak już wkrótce może okazać się, że to… za mało. Dlatego już teraz popracuj nad kreatywnością. Nowe pomysły z pewnością przypadną do gustu osobom z twojego otoczenia, a ciekawe rozwiązania ułatwią wiele spraw. Nie obawiaj się tego, co nieznane. Zaryzykuj.

WODNIK (20.01-18.02)

Nie zgadzaj się na nic wbrew sobie. Bez względu na zasady, prośby znajomych (i nieznajomych), sentymenty… Na wszelkie pytania czy prośby, które wywołują twój wewnętrzny sprzeciw, odpowiadaj po prostu „nie”. Nawet jeśli poniesiesz konsekwencje takiego nastawienia, nie będą one gorsze od tego, w co mogłabyś się wplątać.

RYBY (19.02020.03)

Odrobina lenistwa nie zaszkodzi, ale nie przeciągaj „luźnego” stanu ponad miarę. Szkoda by było zaprzepaścić to, nad czym tak długo pracowałaś. Dlatego odpoczywaj, ale z głową. Nie daj się złapać na nicnierobieniu, a nie narobisz sobie kłopotów. Ważna wskazówka dla zakochanych Ryb: postaw na kompromis. Kłótnie nie rozwiążą problemów w związku.

BARAN (21.03-19.04)

Świat wyda ci się piękny! I nic w tym dziwnego, ponieważ wiele rzeczy zacznie układać się po twojej myśli. Uważaj jednak na kuszące, ale zbyt odrealnione propozycje, szczególnie zawodowe. Planety nie wykluczają, że możesz stać się ofiarą nieprzyjemnego oszustwa… Ufaj sobie i swojej intuicji, a kłopoty cię ominą.

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

TAGI #horoskop

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.