Kiedy jest Dzień Ojca?
Fot. STOCK ADOBE
STYL ŻYCIA

Dziś Dzień Ojca! Zobacz pomysły, jak spędzić to wyjątkowe święto ze swoim tatą! 

Koniecznie poznaj nasze propozycje

Redakcja VIVA! 23 czerwca 2020 11:30
Kiedy jest Dzień Ojca?
Fot. STOCK ADOBE

W naszym kraju Dzień Ojca jest świętowany 23 czerwca, warto wtedy zrobić niespodziankę swojemu tacie i spędzić z nim trochę czasu. Można kupić prezent lub zdecydować się na wspólnie spędzony dzień i przygotować ciekawe atrakcje. Pandemia koronawirusa z pewnością pokrzyżowała plany, ponieważ wyjście na przykład na mecz lub do kina nie wchodzi w grę. Warto w takiej sytuacji zorganizować coś samemu. Koniecznie zobaczcie nasze poniższe propozycje, z pewnością każdy dobierze coś dla swojego taty! 

Jak spędzić aktywnie Dzień Ojca? 

Ciekawą propozycją jest spędzenie tego dnia aktywnie. Wraz z ojcem można się wybrać na przykład na przejażdżkę rowerem. Będzie to niebywała okazja, aby porozmawiać, a także spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Świetną alternatywą jest również spacer po okolicy - starym mieście lub parkach. 

Rodzinny piknik 

Kolejnym pomysłem jest zorganizowanie rodzinnego pikniku. Można się udać za miasto, na działkę lub nad jezioro. Na naszej stronie znajdziecie mnóstwo pomysł na proste i ciekawe dania, które można przygotować wcześniej i ze sobą zabrać.

Wycieczka za miasto

Miłośnicy podróżowania na pewno ucieszą się z małej wycieczki. Warto zrobić rozeznanie, jakie ciekawe miejsca znajdują się w okolicy i pojechać tam z tatą. Jeśli szykuje się nieco dalsza podróż warto poświęcić na to weekend i udać się w rodzinną podróż. 

Rodzinny grill

Korzystając z czerwcowej pogodny warto zdecydować się na grilla. W naszym serwisie znajdziecie przepisy na zdrowe potrawy, których nie może zabraknąć na rodzinnych spotkaniach!

Kiedy jest Dzień Ojca?
Fot. STOCK ADOBE

Kiedy jest dzień ojca?
Fot. STOCK ADOBE

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.