prezent-na-dzien-ojca-promocja-rossmann
Fot. Adobe.Stock.com
VIVA! Promocje

Planujesz kupić prezent na dzień ojca? Poczekaj na promocję w Rossmannie!

Zapachy i kosmetyki do golenia będą o połowę tańsze!

Redakcja VIVA! 9 czerwca 2020 15:15
prezent-na-dzien-ojca-promocja-rossmann
Fot. Adobe.Stock.com

W maju swoje święto miały wszystkie mamy, 1 czerwca dzieci. Teraz czas na ojców. Ich święto jest już wkrótce - 23 czerwca. Specjalnie z tej okazji Drogerie Rossmann zaplanowały wyjątkową promocję, w których kosmetyki i zapachy dla mężczyzn będzie można kupić nawet o połowę taniej! Kiedy i gdzie będzie dostępna promocja na dzień ojca w Rossmannie?

Promocja na dzień ojca w Rossmannie

Akcja zakupów z okazji dnia ojca odbędzie się odpowiednio wcześniej, czyli już 14 czerwca. Będzie to jednodniowa akcja promocyjna online (w sklepach stacjonarnych nie będzie obowiązywać), dotycząca tylko i wyłącznie artykułów męskich. Wśród pomysłów na prezent znajdziecie m.in. produkty do golenia i męskie perfumy. Wszystkie zapachy będzie można kupić z rabatem nawet do 50% taniej, a produkty do golenia o 40% taniej.

Ale promocje obejmą także wiele innych produktów, z których może ucieszyć się każdy tata. Więc najlepiej już teraz przygotuj listę potrzebnych rzeczy – może przy okazji kupisz coś swojemu mężowi, chłopakowi albo bratu?

To nie koniec niespodzianek! Dodatkowym udogodnieniem będzie możliwość skorzystania z tańszej dostawy do Paczkomatu – to zupełna nowość w Rossmannie.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.