prezent-na-dzien-ojca-promocja-rossmann
Fot. Adobe.Stock.com
VIVA! Promocje

Planujesz kupić prezent na dzień ojca? Poczekaj na promocję w Rossmannie!

Zapachy i kosmetyki do golenia będą o połowę tańsze!

Redakcja VIVA! 9 czerwca 2020 15:15
prezent-na-dzien-ojca-promocja-rossmann
Fot. Adobe.Stock.com

W maju swoje święto miały wszystkie mamy, 1 czerwca dzieci. Teraz czas na ojców. Ich święto jest już wkrótce - 23 czerwca. Specjalnie z tej okazji Drogerie Rossmann zaplanowały wyjątkową promocję, w których kosmetyki i zapachy dla mężczyzn będzie można kupić nawet o połowę taniej! Kiedy i gdzie będzie dostępna promocja na dzień ojca w Rossmannie?

Promocja na dzień ojca w Rossmannie

Akcja zakupów z okazji dnia ojca odbędzie się odpowiednio wcześniej, czyli już 14 czerwca. Będzie to jednodniowa akcja promocyjna online (w sklepach stacjonarnych nie będzie obowiązywać), dotycząca tylko i wyłącznie artykułów męskich. Wśród pomysłów na prezent znajdziecie m.in. produkty do golenia i męskie perfumy. Wszystkie zapachy będzie można kupić z rabatem nawet do 50% taniej, a produkty do golenia o 40% taniej.

Ale promocje obejmą także wiele innych produktów, z których może ucieszyć się każdy tata. Więc najlepiej już teraz przygotuj listę potrzebnych rzeczy – może przy okazji kupisz coś swojemu mężowi, chłopakowi albo bratu?

To nie koniec niespodzianek! Dodatkowym udogodnieniem będzie możliwość skorzystania z tańszej dostawy do Paczkomatu – to zupełna nowość w Rossmannie.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.