prezent-na-dzien-ojca-promocja-rossmann
Fot. Adobe.Stock.com
VIVA! Promocje

Planujesz kupić prezent na dzień ojca? Poczekaj na promocję w Rossmannie!

Zapachy i kosmetyki do golenia będą o połowę tańsze!

Redakcja VIVA! 9 czerwca 2020 15:15
prezent-na-dzien-ojca-promocja-rossmann
Fot. Adobe.Stock.com

W maju swoje święto miały wszystkie mamy, 1 czerwca dzieci. Teraz czas na ojców. Ich święto jest już wkrótce - 23 czerwca. Specjalnie z tej okazji Drogerie Rossmann zaplanowały wyjątkową promocję, w których kosmetyki i zapachy dla mężczyzn będzie można kupić nawet o połowę taniej! Kiedy i gdzie będzie dostępna promocja na dzień ojca w Rossmannie?

Promocja na dzień ojca w Rossmannie

Akcja zakupów z okazji dnia ojca odbędzie się odpowiednio wcześniej, czyli już 14 czerwca. Będzie to jednodniowa akcja promocyjna online (w sklepach stacjonarnych nie będzie obowiązywać), dotycząca tylko i wyłącznie artykułów męskich. Wśród pomysłów na prezent znajdziecie m.in. produkty do golenia i męskie perfumy. Wszystkie zapachy będzie można kupić z rabatem nawet do 50% taniej, a produkty do golenia o 40% taniej.

Ale promocje obejmą także wiele innych produktów, z których może ucieszyć się każdy tata. Więc najlepiej już teraz przygotuj listę potrzebnych rzeczy – może przy okazji kupisz coś swojemu mężowi, chłopakowi albo bratu?

To nie koniec niespodzianek! Dodatkowym udogodnieniem będzie możliwość skorzystania z tańszej dostawy do Paczkomatu – to zupełna nowość w Rossmannie.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.