prywatne samoloty jak wygląda podróż prywatnym samolotem
Fot. Instagram: @celinedion
podróże

Jak gwiazdy podróżują podczas pandemii? Luksusowo - prywatnymi samolotami!

Zobacz, jak latać w stylu gwiazd!

Barbara Łubko 29 sierpnia 2020 13:31
prywatne samoloty jak wygląda podróż prywatnym samolotem
Fot. Instagram: @celinedion

Pandemia? Brak lotów do danego kraju? Korki na przejściu granicznym? Gwiazdy nie mają takich problemów! Zamiast długich i męczących samochodowych wycieczek, wolą zafundować sobie przelot prywatnym samolotem. Zwłaszcza teraz, w czasie pandemii koronawirusa, to idealne rozwiązanie dla wszystkich sław, które nigdy nie są zależne od międzynarodowego ruchu lotniczego. Na swoich profilach w mediach społecznościowych chętnie pokazują, jak takie podróże wyglądają. Przeglądając ich profile na Instagramie możemy przyjrzeć się z bliska luksusom, które dostępne są podczas lotu prywatnym samolotem.

Podróż prywatnym samolotem

Co gwiazdy mają do dyspozycji na pokładzie prywatnego samolotu? Przede wszystkim nie muszą martwić się o zbyt małą przestrzeń na nogi. W prywatnych samolotach często oprócz superwygodnych foteli znajduje się też kanapa bądź łóżko, na którym wygodnie mogą się przespać i odpocząć podczas dłuższych lotów. Dostępna jest oczywiście też pościel, choć wiele gwiazd fotografuje się ze swoimi poduszkami lub kocami. Dzięki nim czują się bardziej jak w domu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is what we’ve been dreaming of doing all week... #FBF 😴✈️ Comment your exciting weekend plans!

Post udostępniony przez Fly PRVT (@flyprvt)


Na pokładzie dostępne są też posiłki. Zapomnijcie o plastikowych sztućcach i jedzeniu bez smaku. Klienci prywatnych samolotów mogą wybierać spośród najbardziej ekskluzywnych napojów i menu przygotowywanego przez najlepszych szefów kuchni.

Jak wynająć prywatny samolot?

Najbogatsi ludzie na świecie mają własne samoloty, ale większość celebrytów korzysta z usług firm, które wynajmują samoloty. Jedną z nich jest PRVT, która oferuje usługi na najwyższym poziomie. Dla gwiazd ważne są oczywiście bezpieczeństwo i komfort, ale liczy się też dyskrecja. Właśnie z niej słynie PRVT. Firma prawdopodobnie współpracuje też z niektórymi gwiazdami, które chętnie promują jej usługi online. Oczywiście na rynku (także w Polsce) dostępne jest wiele firm, oferujących prywatne czartery. Jakie są orientacyjne ceny? Godzinny lot turbośmigłowym samolotem lub lekkim odrzutowcem to koszt od 1300 do 3000 dolarów; od 4 000 do 8 000 dolarów kosztuje godzina lotu odrzutowcem średniej wielkości. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No Sunday scaries here! Throwback to a great trip with some of our favorite passengers ✈️

Post udostępniony przez Fly PRVT (@flyprvt)


Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.