prywatne samoloty jak wygląda podróż prywatnym samolotem
Fot. Instagram: @celinedion
podróże

Jak gwiazdy podróżują podczas pandemii? Luksusowo - prywatnymi samolotami!

Zobacz, jak latać w stylu gwiazd!

Barbara Łubko 29 sierpnia 2020 13:31
prywatne samoloty jak wygląda podróż prywatnym samolotem
Fot. Instagram: @celinedion

Pandemia? Brak lotów do danego kraju? Korki na przejściu granicznym? Gwiazdy nie mają takich problemów! Zamiast długich i męczących samochodowych wycieczek, wolą zafundować sobie przelot prywatnym samolotem. Zwłaszcza teraz, w czasie pandemii koronawirusa, to idealne rozwiązanie dla wszystkich sław, które nigdy nie są zależne od międzynarodowego ruchu lotniczego. Na swoich profilach w mediach społecznościowych chętnie pokazują, jak takie podróże wyglądają. Przeglądając ich profile na Instagramie możemy przyjrzeć się z bliska luksusom, które dostępne są podczas lotu prywatnym samolotem.

Podróż prywatnym samolotem

Co gwiazdy mają do dyspozycji na pokładzie prywatnego samolotu? Przede wszystkim nie muszą martwić się o zbyt małą przestrzeń na nogi. W prywatnych samolotach często oprócz superwygodnych foteli znajduje się też kanapa bądź łóżko, na którym wygodnie mogą się przespać i odpocząć podczas dłuższych lotów. Dostępna jest oczywiście też pościel, choć wiele gwiazd fotografuje się ze swoimi poduszkami lub kocami. Dzięki nim czują się bardziej jak w domu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is what we’ve been dreaming of doing all week... #FBF 😴✈️ Comment your exciting weekend plans!

Post udostępniony przez Fly PRVT (@flyprvt)


Na pokładzie dostępne są też posiłki. Zapomnijcie o plastikowych sztućcach i jedzeniu bez smaku. Klienci prywatnych samolotów mogą wybierać spośród najbardziej ekskluzywnych napojów i menu przygotowywanego przez najlepszych szefów kuchni.

Jak wynająć prywatny samolot?

Najbogatsi ludzie na świecie mają własne samoloty, ale większość celebrytów korzysta z usług firm, które wynajmują samoloty. Jedną z nich jest PRVT, która oferuje usługi na najwyższym poziomie. Dla gwiazd ważne są oczywiście bezpieczeństwo i komfort, ale liczy się też dyskrecja. Właśnie z niej słynie PRVT. Firma prawdopodobnie współpracuje też z niektórymi gwiazdami, które chętnie promują jej usługi online. Oczywiście na rynku (także w Polsce) dostępne jest wiele firm, oferujących prywatne czartery. Jakie są orientacyjne ceny? Godzinny lot turbośmigłowym samolotem lub lekkim odrzutowcem to koszt od 1300 do 3000 dolarów; od 4 000 do 8 000 dolarów kosztuje godzina lotu odrzutowcem średniej wielkości. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No Sunday scaries here! Throwback to a great trip with some of our favorite passengers ✈️

Post udostępniony przez Fly PRVT (@flyprvt)


Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.