Zainspiruj się naszymi propozycjami!

Gabriela Łaskowska 22 stycznia 2019 08:31

Już dziś, 22 stycznia, nasi dziadkowie obchodzą swoje święto! Kupienie trafionego prezentu dla naszych bliskich często jest dużym wyzwaniem. Co im podarować, by sprawić radość? Choć najlepszym pomysłem byłoby spędzenie z nimi trochę czasu, to nie wypada przyjść z pustymi rękami. 

Nie macie pomysłu na prezent dla dziadka? Zajrzyjcie do naszej galerii! Specjalnie dla Was zebraliśmy kilka propozycji upominków, z których ucieszy się każdy dziadek!  

1/5
prezenty na dzień dziadka
Copyright @HAIRSTORE.PL
1/5

Zestaw do golenia, HAIRSTORE.PL, ok. 75 zł.

2/5
prezenty na dzień dziadka
Copyright @EPREZENTY.PL
2/5

Wieszak na krawaty, EPREZENTY.PL, 49 zł.

3/5
prezenty na dzień dziadka
Copyright @HAPPYSOCKS.COM
3/5

Skarpetki, HAPPY SOCKS, ok. 30 zł.

4/5
prezenty na dzień dziadka
Copyright @CRAZYSHOP.PL
4/5

Szachy, CRAZYSHOP.PL, 139 zł.

5/5
prezenty na dzień dziadka
Copyright @BAGAZOWNIA.PL
5/5

Etui na okulary, KEMER, 77,77 zł.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.