George Michael
Fot. East News, Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Dom, w którym odszedł George Michael był jego miejscem na ziemi. Pokazał go w programie Oprah Winfrey

Olga Figaszewska 29 grudnia 2016 16:45
George Michael
Fot. East News, Getty Images

Dom George’a Michaela, w którym zmarł został pokazany do tej pory tylko raz. Legendarny muzyk pokazał go w programie Oprah Winfrey w 2004 roku.

 

Polecamy też: Partner George'a Michaela opublikował dotąd nieznaną piosenkę gwiazdora

 

Gwiazdy zawsze chronią swojej prywatności przed zainteresowaniem mediów. Jak mieszkał George Michael? Jego dom został pokazany na jednym z nagrań do programu Oprah Winfrey 12 lat temu. Łączyło się to z wywiadem, który miał za zadanie promocję najnowszej płyty muzyka - „Patience”.

 

„Jesteśmy tuż nad Tamizą gdzie od zawsze chciałem mieszkać”

 

Wiejski dom w hrabstwie Oxfordshire niedaleko Londynu, został zakupiony w 2001 roku. Zakupił go wraz z ówczesnym partnerem Kenny’m Goss’em. Sama posiadłość pochodzi z XVI wieku, króluje w niej wyjątkowo sielski klimat. Nie znajdziemy tu złotych wykończeń, marmurów i przesytu. Sercem posiadłości jest salon i pianino, w którym powstawały jedne z największych hitów muzyka.

 

Polecamy też: Nie tylko „Last Christmas” i „Wake me up before you go go”. Przypominamy największe przeboje George'a Michaela!​

 

Michael opowiedział również o tym jak odnawiał posiadłość. Film przedstawia jego miłość do tradycyjnych, wiejskich, angielskich domów. Drewno, stara biblioteczka, niskie sufity, tradycyjna kuchnia. „To  jest najbardziej angielski i tradycyjny dm jaki można znaleźć”, komentował muzyk. Potem spacerował po ogrodzie, opisywał saksoński kościół z X wieku, który znajduje się obok domu.

 


Michael został znaleziony martwy  w posiadłości w Oxfordshire przez swojego chłopaka Fadi'ego Fawaza w dzień Bożego Narodzenia. Setki fanów przybyły pod posiadłość gdzie złożono kwiaty oraz zapalono świece.

 

Zobacz też: Zmagał się z narkotykami, alkoholizmem i problemami zdrowotnymi. Jakie tajemnice skrywał George Michael?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.