George Michael
Fot. East News, Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Dom, w którym odszedł George Michael był jego miejscem na ziemi. Pokazał go w programie Oprah Winfrey

Olga Figaszewska 29 grudnia 2016 16:45
George Michael
Fot. East News, Getty Images

Dom George’a Michaela, w którym zmarł został pokazany do tej pory tylko raz. Legendarny muzyk pokazał go w programie Oprah Winfrey w 2004 roku.

 

Polecamy też: Partner George'a Michaela opublikował dotąd nieznaną piosenkę gwiazdora

 

Gwiazdy zawsze chronią swojej prywatności przed zainteresowaniem mediów. Jak mieszkał George Michael? Jego dom został pokazany na jednym z nagrań do programu Oprah Winfrey 12 lat temu. Łączyło się to z wywiadem, który miał za zadanie promocję najnowszej płyty muzyka - „Patience”.

 

„Jesteśmy tuż nad Tamizą gdzie od zawsze chciałem mieszkać”

 

Wiejski dom w hrabstwie Oxfordshire niedaleko Londynu, został zakupiony w 2001 roku. Zakupił go wraz z ówczesnym partnerem Kenny’m Goss’em. Sama posiadłość pochodzi z XVI wieku, króluje w niej wyjątkowo sielski klimat. Nie znajdziemy tu złotych wykończeń, marmurów i przesytu. Sercem posiadłości jest salon i pianino, w którym powstawały jedne z największych hitów muzyka.

 

Polecamy też: Nie tylko „Last Christmas” i „Wake me up before you go go”. Przypominamy największe przeboje George'a Michaela!​

 

Michael opowiedział również o tym jak odnawiał posiadłość. Film przedstawia jego miłość do tradycyjnych, wiejskich, angielskich domów. Drewno, stara biblioteczka, niskie sufity, tradycyjna kuchnia. „To  jest najbardziej angielski i tradycyjny dm jaki można znaleźć”, komentował muzyk. Potem spacerował po ogrodzie, opisywał saksoński kościół z X wieku, który znajduje się obok domu.

 


Michael został znaleziony martwy  w posiadłości w Oxfordshire przez swojego chłopaka Fadi'ego Fawaza w dzień Bożego Narodzenia. Setki fanów przybyły pod posiadłość gdzie złożono kwiaty oraz zapalono świece.

 

Zobacz też: Zmagał się z narkotykami, alkoholizmem i problemami zdrowotnymi. Jakie tajemnice skrywał George Michael?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?