George Michael
Fot. East News, Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Dom, w którym odszedł George Michael był jego miejscem na ziemi. Pokazał go w programie Oprah Winfrey

Olga Figaszewska 29 grudnia 2016 16:45
George Michael
Fot. East News, Getty Images

Dom George’a Michaela, w którym zmarł został pokazany do tej pory tylko raz. Legendarny muzyk pokazał go w programie Oprah Winfrey w 2004 roku.

 

Polecamy też: Partner George'a Michaela opublikował dotąd nieznaną piosenkę gwiazdora

 

Gwiazdy zawsze chronią swojej prywatności przed zainteresowaniem mediów. Jak mieszkał George Michael? Jego dom został pokazany na jednym z nagrań do programu Oprah Winfrey 12 lat temu. Łączyło się to z wywiadem, który miał za zadanie promocję najnowszej płyty muzyka - „Patience”.

 

„Jesteśmy tuż nad Tamizą gdzie od zawsze chciałem mieszkać”

 

Wiejski dom w hrabstwie Oxfordshire niedaleko Londynu, został zakupiony w 2001 roku. Zakupił go wraz z ówczesnym partnerem Kenny’m Goss’em. Sama posiadłość pochodzi z XVI wieku, króluje w niej wyjątkowo sielski klimat. Nie znajdziemy tu złotych wykończeń, marmurów i przesytu. Sercem posiadłości jest salon i pianino, w którym powstawały jedne z największych hitów muzyka.

 

Polecamy też: Nie tylko „Last Christmas” i „Wake me up before you go go”. Przypominamy największe przeboje George'a Michaela!​

 

Michael opowiedział również o tym jak odnawiał posiadłość. Film przedstawia jego miłość do tradycyjnych, wiejskich, angielskich domów. Drewno, stara biblioteczka, niskie sufity, tradycyjna kuchnia. „To  jest najbardziej angielski i tradycyjny dm jaki można znaleźć”, komentował muzyk. Potem spacerował po ogrodzie, opisywał saksoński kościół z X wieku, który znajduje się obok domu.

 


Michael został znaleziony martwy  w posiadłości w Oxfordshire przez swojego chłopaka Fadi'ego Fawaza w dzień Bożego Narodzenia. Setki fanów przybyły pod posiadłość gdzie złożono kwiaty oraz zapalono świece.

 

Zobacz też: Zmagał się z narkotykami, alkoholizmem i problemami zdrowotnymi. Jakie tajemnice skrywał George Michael?

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?