Fot. East News (2)
O TYM SIĘ MÓWI

Partner George'a Michaela opublikował dotąd nieznaną piosenkę gwiazdora. Mamy nagranie!

Olga Figaszewska 29 grudnia 2016 12:45
Fot. East News (2)

Partner George'a Michaela, Fadi Fawaz udostępnił na Twitterze nieopublikowaną dotąd wersję utworu „This Kind of Love”.

 

Informacja o nagłej śmierci światowej sławy muzyka wstrząsnęła światem. Jego partner wielokrotnie podkreślał, że nie może pogodzić się z utratą ukochanego. Byli w związku cztery lata.

 

Polecamy też: Nie tylko „Last Christmas” i „Wake me up before you go go”. Przypominamy największe przeboje George'a Michaela!​

 

George Michael i Fadi Fawaz
Fot. East News

George Michael i Fadi Fawaz

 

Fadi Fawaz, na Twitterze podzielił się wspomnieniami z ostatniego dnia życia Michaela – Mieliśmy zjeść świąteczny obiad. Poszedłem do niego, by go obudzić, a on po prostu nie żył, leżąc spokojnie w łóżku. Nie wiemy, co się stało… Chciałbym, żeby ludzie pamiętali, jaki był naprawdę – był pięknym człowiekiem. George nie mógł doczekać się tych świąt.

 

Zobacz też: Zmagał się z narkotykami, alkoholizmem i problemami zdrowotnymi. Jakie tajemnice skrywał George Michael?

 

„This Kind of Love”

 

Wersji piosenki jest wiele, co zaznaczył w jednym z postów Fadi Fawaz. Utwór powstał na początku lat 90. i miał znaleźć się na indywidualnym albumie „Trojan Souls”, który ostatecznie nigdy  nie ukazał się na rynku muzycznym. W produkcji utworu, brał udział sam Elton John.

 


George Michael zmarł w Boże Narodzenie w wieku 53 lat. Jego twórczość na stałe wpisała się w historię muzyki. W ciągu swojej kariery kompozytor i piosenkarz sprzedał ponad 100 milionów egzemplarzy. Po rozpoczęciu solowej kariery, artysta nagrał 5 studyjnych albumów, 2 minialbumy i 3 kompilacje koncertowe. Jednak to świąteczna piosenka „Last Christmas”, nagrana wraz z zespołem Wham!, okazała się największym hitem.

 

Polecamy też: Święta bez „Last Christmas”? Niemożliwe! Jaka historia stoi za największym hitem George’a Michaela?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?