Dawid Podsiadło, VIVA!, listopad 2015, 23/2015
Fot. Łukasz Ziętek
O TYM SIĘ MÓWI

Fani zaniepokojeni wyglądem Dawida Podsiadło!

Co makijażysta zrobił z jego twarzą?

Redakcja VIVA! 4 października 2019 15:06
Dawid Podsiadło, VIVA!, listopad 2015, 23/2015
Fot. Łukasz Ziętek

Dawid Podsiadło to niewątpliwie jedno z najgorętszych nazwisk w ostatnim czasie. Bilety na jego koncert, podczas którego wystąpił również Taco Hemingway, sprzedały się błyskawicznie, a ich występ zrobił ogromną furorę! Jak się okazuje Dawid ma również inny talent –spróbował swoim sił w roli producenta filmu ,,(Nie)znajomi”. O projekcie artysta opowiedział w programie ,,Rezerwacja”, udzielając wywiadu Katarzynie Janowskiej. Uwagę widzów nie przykuła jednak sama rozmowa, a makijaż muzyka. Co poszło nie tak?

Dawid Podsiadło – wywiad

Podczas wywiadów dość ważny jest makijaż, aby wyrównać koloryt skóry. Niestety ważna jest tutaj precyzja i dopracowanie make upu, ponieważ kamera potrafi być bezwzględna. Makijażystka Dawida nieco przesadziła z użyciem podkładu, który dodatkowo nie pasował kolorystycznie, przez co całość nie prezentowała się zbyt profesjonalnie. Pod filmem fani skomentowali tę wpadkę: ,,Jak można coś takiego zrobić, zamiast skupiać się na cudownej postaci to patrzę na zielona źle pomalowana twarz…”, ,,Jeju, ten make up to porażka, Czy makijażystki dysponują tylko jednym kolorem podkładu?”, ,,Czemu nie ma informacji kto wykonał ten tragiczny makijaż?! Wiadomo byłoby kogo unikać…” Co więcej niektórzy uważają, że zostało to zrobione celowo: ,,Nie wierzę, że ta twarz jest zrobiona nie umyślnie, no nie wierzę…”, ,,Ja pierdzielę! Ale Cie, Dawid oszpecili tym podkładem / pudrem, mniejsza z tym, chętnie posłucham co masz do powiedzenia” Koniecznie dajcie znać, co o tym myślicie? 

Dawid Podsiadło koncert
Fot. Screenshot YouTube (kanał:Plejada)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PGE Narodowy (@pgenarodowy)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.