Słynna bizneswoman zdradza nam, gdzie warto się wybrać w stolicy Tatr!

Barbara Łubko 13 lipca 2018 14:30

Znane jako zimowa stolica Polski, Zakopane odwiedza ponad 3 miliony turystów rocznie. Możliwość uprawiania turystyki przez cały rok sprawia, że Zakopane jest modnym kurortem o każdej porze roku. Specjalnie dla Vivy.pl Bernadetta Bachleda-Curuś zdradza, jakie są jej ulubione miejsca w Zakopanem! Zobaczcie, gdzie warto się wybrać w tym magicznym mieście.

Zakopane – Mój Dom, Moja Miłość, Moje Miejsce na Ziemi

1/5
Zakopane oczami Bernadetty Bachledy Curuś
Copyright @archiwum prywatne
1/5

CH Carolina Herrera i Purificacion Garcia. Butiki znajdują się tuż przy Krupówkach 29 w ekskluzywnym pasażu Fashion Street. Butik CH Carolina Herrera został zaprojektowany w sposób oddający zimowy charakter Zakopanego, a jednocześnie, jak każdy inny punkt CH Carolina Herrera jest klimatyczny oraz przepełniony elegancją.

2/5
Zakopane oczami Bernadetty Bachledy Curuś
Copyright @archiwum prywatne
2/5

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane to piękne odnowione wnętrza w stylu zakopiańskim, komfortowe pokoje ozdobione przez lokalnych mistrzów dłuta, pędzla, haftu i młota, spektakularny widok na panoramę Tatr, sezonowane steki z pieca opalanego węglem drzewnym i relaks w kąpielisku z wodą geotermalną.

3/5
Zakopane oczami Bernadetty Bachledy Curuś
Copyright @archiwum prywatne
3/5

Klub i kawiarnia Europejska to świetne miejsce, w którym w ciągu dnia można zrelaksować się przy filiżance kawy. Wieczorami Europejska przeobraża się w elegancki klub muzyczny. W każdy czwartek króluje muzyka retro, piątkowe imprezy rozkręca DJ, a soboty to pełne świeżości koncerty młodych artystów.

4/5
Zakopane oczami Bernadetty Bachledy Curuś
Copyright @archiwum prywatne
4/5

Z pasji i miłości do zakopiańskiej tradycji powstała Góralska Tradycja – restauracja słynąca z doskonałej kuchni. Doceniona przez prestiżowy Żółty Przewodnik Gault&Millau i nagrodzona w konkursie 100 Best Restaurants. Szef kuchni inspiracji szuka w kuchni Podhala i potrafi połączyć nowoczesność z kulinarnym dziedzictwem.

5/5
Zakopane oczami Bernadetty Bachledy Curuś
Copyright @archiwum prywatne
5/5

Dolina Małej Łąki to przepiękna dolina, mieszcząca się w niewielkiej odległości od centrum Zakopanego. Jest jednym z rzadziej uczęszczanych miejsc, więc nawet w największym sezonie można w pełni rozkoszować się bliskością natury. Znajdują się tu jaskinie, również te z kategorii – „NAJ”, najgłębsza, najdłuższa i największa.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?