Agnieszka Dygant ambasadorką Avon
Fot. materiały prasowe
O tym się mówi

Agnieszka Dygant pokazała swój nowy dom

Jego nowoczesna architektura zachwyca

Marta Cieplak 29 grudnia 2022 16:30
Agnieszka Dygant ambasadorką Avon
Fot. materiały prasowe

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Sławę i sympatię widzów przyniosła jej rola niani Farni w serialu Niania emitowanym na TVN. Ale aktorka szybko udowodniła, że sprawdza się nie tylko w sitcomach i komediach romantycznych jak Listy do M, ale także w znacznie poważniejszym repertuarze występując m.in. w Pitbullu i Kobietach mafii. Teraz pokazuje z kolei, że zna się nie tylko na aktorstwie, ale i na... budowlance. Gwiazda buduje bowiem nowy dom i sama nazywa się inżynierem Karwowskim, co jest nawiązaniem do kultowego serialu Czterdziestolatek. Jak idzie jej nadzór na budowie?

ZOBACZ TAKŻE: Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie!

Agnieszka Dygant buduje nowy dom

Na razie Agnieszka Dygant nie zdradziła, gdzie znajduje się jej nowy dom, ale na zdjęciach zamieszczonych na jej stories na Instagramie widać, że działka, na której jest posadowiony, jest mocno zadrzewiona. A to zapewni aktorce i jej rodzinie anonimowość, na której na pewno jej zależy.

dom Agnieszki Dygant
Fot. Instagram@agnieszka_dygant_official

Dom ma nietypową bryłę z wysokim poddaszem nadwieszonym nad parterem. To tworzy z kolei duży taras chroniący przed wiatrem i deszczem. Zaskakującym elementem jest także okrągłe okno – możemy tylko przypuszczać, że będzie się ono znajdować w sypialni aktorki.

nowy dom Agnieszki Dygant
Fot. Instagram@agnieszka_dygant_official

Pomieszczenie bez wątpienia będzie wysokie – prawdopodobnie z odkrytymi belkami. Ale to będziemy wiedzieć dopiero, gdy aktorka zdecyduje się pokazać zdjęcia już wykończonych wnętrz. A mamy nadzieję, że to zrobi, bo zapowiada się spektakularnie!

Czekamy więc na kolejne doniesienia z budowy i będziemy obserwować hasztag #agabuduje.

nowy dom Agnieszki Dygant
Fot. Instagram@agnieszka_dygant_official

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.