Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
domy gwiazd

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie!

Czy razem z rodziną zdąży się wprowadzić przed świętami? Pojawiły się komplikacje…

Redakcja VIVA! 1 grudnia 2022 18:40
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim i synkiem Christopherem Alexandrem planuje przeprowadzkę. Rodzina chce zamieszkać w pięknym apartamencie w eleganckiej dzielnicy Warszawy. Prace remontowe wciąż jednak trwają i najbliższe święta rodzina może być zmuszona spędzić jeszcze w starym mieszkaniu. Para wystawiła już podobno na sprzedaż tę  nieruchomość. Mieszkanie Izabeli i Krzysztofa o powierzchni 271 metrów kwadratowych znajduje się na Mokotowie i na rynek trafiło w cenie 9, 5 miliona złotych. W środku znajduje się mnóstwo udogodnień - m.in. sauna, prywatna siłownia i taras z jacuzzi. To naprawdę luksusowe lokum. Możemy się tylko domyślać, że nowy apartament Izabeli Janachowskiej i Jabłońskiego będzie jeszcze bardziej przestronny i stylowy. Jak się okazuje gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała wnętrza nowego mieszkania w czasie remontu. Jak się prezentują?

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Jabłoński o początkach związku z Izą Janachowską: „Odstraszała mnie dziwnymi opowieściami”

Domy gwiazd - jak wygląda nowe mieszkanie Izabeli Janachowskiej?

Jeszcze w zeszłym roku gwiazda liczyła, że Gwiazdkę 2022 spędzi już w nowym apartamencie. Jak się jednak okazuje prace remontowe i dekorowanie wnętrz zajęło sporo czasu. Nic dziwnego - Janachowska słynie z dbałości o najmniejsze detale - nie tylko w kwestii organizacji wspaniałych ślubów, ale także w urządzaniu wnętrz!

„Co mogę wam powiedzieć, remont trwa. Oczywiście są wielkie zmiany w porównaniu z tym, kiedy wyjeżdżaliśmy, ale biorąc pod uwagę to, że chcemy się przeprowadzić przed świętami, to jesteśmy w proszku”, powiedziała w nagraniu na Instagramie. Gwiazda niedawno wróciła z wakacji i jak się okazuje postęp prac remontowych niestety nie jest na tyle duży, żeby rodzina mogła się za chwilę wprowadzić.

Janachowska pokazała wnętrza swoim obserwatorom także dlatego, że była ciekawa, czy oni zdecydowaliby się na zamieszkanie w niewykończonych na tip top wnętrzach: „Pojawiły się jakieś lampy, krzesełka. Coś jest, a czegoś nie ma. Tu kable z sufitu zwisają. Niby jakieś meble, jakieś półeczki, ale jeszcze nie do końca. Czy mielibyście ochotę na święta w takim domu na moim miejscu”.

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie dom gwiazdy
Fot. Instagram: @izabelajanachowska

CZYTAJ TEŻ: Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są razem od dziesięciu lat. W czym tkwi sekret ich związku?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.