Izabela Janachowska, dom, styl
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Izabela Janachowska pokazała wnętrza swojego stylowego apartamentu!

Gwiazda postawiła na styl glamour!

Aleksandra Frankowska 23 lutego 2021 14:27
Izabela Janachowska, dom, styl
Fot. Instagram

Izabela Janachowska to nie tylko świetna tancerka i ikona stylu. W Polsce najbardziej znana jest jako ekspertka ślubna. Na swoim Instagramie chętnie pokazuje fragmenty z luksusowego apartamentu, w którym mieszka wraz z mężem i synkiem. Mieszkanie zostało urządzone w bardzo nowoczesnym stylu!

Izabela Janachowska ma gust nie tylko co do ślubów

Gwiazda, która na co dzień pracuje w branży ślubnej, prowadzi świetnie prosperującą firmę i program telewizyjny, gdzie przygotowuje przyszłe Panny Młode do ich najważniejszego dnia, uwielbia otaczać się pięknymi rzeczami. Jej gust jest niesamowity. Wyczucie smaku, które można zobaczyć między innymi w programie, pomogło już setkom jego uczestniczek.

Izabela Janachowska pokazała swój luksusowy apartament

Nie ma co się oszukiwać – Janachowska ma gust, ale uwielbia też elementy, które sporo kosztują. Wraz z mężem milionerem mieszkają w przepięknym, warszawskim apartamencie, którego pozazdrościć mógłby im każdy.

Wnętrza urządzone zostały w niezwykłym stylu glamour. Janachowska wybrała pikowane fotele oraz przepiękne, złote lampy. Ogromne wrażenie robi salon pary, który jest minimalistyczny, ale jednak pełen ekskluzywnych dodatków. Beżowa sofa i szklany stolik kawowy zajmują w nim centralne miejsce. Zauważyć można też rośliny oraz przepiękny granatowy dywan, który sprawia, że wnętrze robi się bardzo przytulne.

Jak Wam się podobają wnętrza domu Janachowskiej i Jabłońskiego? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…