Izabela Janachowska, dom, styl
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Izabela Janachowska pokazała wnętrza swojego stylowego apartamentu!

Gwiazda postawiła na styl glamour!

Aleksandra Frankowska 23 lutego 2021 14:27
Izabela Janachowska, dom, styl
Fot. Instagram

Izabela Janachowska to nie tylko świetna tancerka i ikona stylu. W Polsce najbardziej znana jest jako ekspertka ślubna. Na swoim Instagramie chętnie pokazuje fragmenty z luksusowego apartamentu, w którym mieszka wraz z mężem i synkiem. Mieszkanie zostało urządzone w bardzo nowoczesnym stylu!

Izabela Janachowska ma gust nie tylko co do ślubów

Gwiazda, która na co dzień pracuje w branży ślubnej, prowadzi świetnie prosperującą firmę i program telewizyjny, gdzie przygotowuje przyszłe Panny Młode do ich najważniejszego dnia, uwielbia otaczać się pięknymi rzeczami. Jej gust jest niesamowity. Wyczucie smaku, które można zobaczyć między innymi w programie, pomogło już setkom jego uczestniczek.

Izabela Janachowska pokazała swój luksusowy apartament

Nie ma co się oszukiwać – Janachowska ma gust, ale uwielbia też elementy, które sporo kosztują. Wraz z mężem milionerem mieszkają w przepięknym, warszawskim apartamencie, którego pozazdrościć mógłby im każdy.

Wnętrza urządzone zostały w niezwykłym stylu glamour. Janachowska wybrała pikowane fotele oraz przepiękne, złote lampy. Ogromne wrażenie robi salon pary, który jest minimalistyczny, ale jednak pełen ekskluzywnych dodatków. Beżowa sofa i szklany stolik kawowy zajmują w nim centralne miejsce. Zauważyć można też rośliny oraz przepiękny granatowy dywan, który sprawia, że wnętrze robi się bardzo przytulne.

Jak Wam się podobają wnętrza domu Janachowskiej i Jabłońskiego? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.