A to zaskoczenie!

Rafał Kowalski 23 listopada 2019 18:56

Izabela Janachowska zakochała się w intelekcie, urodzie i opiekuńczości swojego męża, ale nie da się ukryć, że Krzysztof Jabłoński ma także głowę do interesów. Biznesman przez lata prowadził firmę, która produkowała świece. Produkty trafiały do tysięcy polskich i europejskich sklepów, w tym do IKEA. Mimo produkcji kilku milionów świec dziennie i zyskach o podobnej liczbie, nagle w 2018 roku Krzysztof Jabłoński postanowił sprzedać firmę biznesmenom z Niemiec. Co teraz będzie robił 59-latek?

Krzysztof Jabłoński zainwestował w biznes ślubny

W archiwalnej rozmowie z Pulsem Biznesu Krzysztof Jabłoński zdradził, że przez chwilę po sprzedaży imperium świecowego był bezrobotny. Szybko jednak znalazł rynek, który prężnie się rozwija, i w który warto zainwestować. Tym rynkiem okazał się interes ślubno-weselny. Kozaczek podaje, że Krzysztof Jabłoński wyliczał w jednym z wywiadów, rocznie odbywa się około 200 tys. ślubów. Średni wydatek jednego to około 35 tys. zł. Wartość całego rynku to zatem 7 miliardów rocznie.

Biznesman ma to szczęście, że jego żona również ma za sobą zostawioną przeszłość w innym zawodzie. Była tancerka od lat prowadzi w telewizji programy o tematyce ślubnej, a poza stacją TVN prowadził stronę i kanał na YouTube o tej samej tematyce. Zakochani niedawno połączyli siły. „Chcemy zrobić największą i najnowocześniejszą platformę ślubną z wykorzystaniem najnowszych technologii. W tym roku uruchomimy angielskojęzyczny kanał na YouTubie. Mamy zaplanowanych sporo nowości, bo w 2020 r. zadziała magia liczb, do których nowożeńcy przywiązują wagę, i będzie rekordowo dużo ślubów”, mówił Krzysztof Jabłoński w Pulsie Biznesu.

Jesteśmy pewni, że pomysł zainwestowania tematykę ślubną się opłaci. W końcu nie ma w Polsce większej specjalistki od nich, niż Izabela Janachowska! 

1/4
Izabela Janachowska z synem Christopherem
Copyright @Marta Wojtal
1/4

Izabela Janachowska z synem Christopherem

2/4
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Copyright @Marta Wojtal
2/4

Tancerka wystąpiła w naszej sesji

3/4
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Copyright @Marta Wojtal
3/4

Na czym zarabia Iza Janachowska? Na ślubach

4/4
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Copyright @Marta Wojtal
4/4

Wedding Dream prężnie się rozwija. Młoda mama świetnie łączy karierę z obowiązkami w domu. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.