Przyszła mama znów wyglądała przepięknie

Rafał Kowalski 30 marca 2019 09:02

Poród tuż, tuż.., ale Izabela Janachowska wciąż pracuje! Prowadząca kilku programów o tematyce ślubnej wykorzystuje maksymalnie czas, który pozostał jej do wcielenia się w rolę mamy. Na jednym z ostatnich zdjęć, które gwiazda opublikowała w sieci, to nie jej praca była najważniejsza. Tym razem wszyscy zwrócili uwagę na brzuszek…

Kiedy urodzi Izabela Janachowska? Ciążowe stylizacje

Nie da się ukryć, że brzuszek Izy Janachowskiej jest coraz większy. Czy to oznacza, że prezenterka urodzi już niedługo? Prawdopodobnie to kwestia kilku tygodni. W poprzednich wywiadach gwiazda TVN Style wspominała, że to właśnie na wiosnę powita maleństwo na świecie. Wracając do najnowszej fotografii Izy, jej fanki były zachwycone tym, jak pięknie specjalistka od ślubów wygląda.

A co z pracą? „Udało mi się tak ułożyć kalendarz, że moje programy nie znikną. Teraz nagrywam jeszcze Panny młode ponad miarę. Odcinki będą miały swoją premierę wiosną. Zaczynam też nagrywać W czym do ślubu, których efekty telewidzowie zobaczą jesienią. A latem, już po urodzeniu dziecka, dokończę kolejne nagrania", opowiadała Janachowska niedawno w Dzień dobry TVN.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie przyszłej mamy, na którym wyraźnie widać jej krągły brzuszek. Przypomnijcie sobie też wspólnie z nami najpiękniejsze, ciążowe stylizacje 32-latki.  

1/5
Izabela Janachowska w ciąży
Copyright @Instagram
1/5

Iza Janachowska regularnie publikuje w sieci swoje zdjęcia

2/5
Izabela Janachowska w ciąży
Copyright @Instagram
2/5

To właśnie na tym brzuszek ciążowy widać najlepiej

3/5
Izabela Janachowska w ciąży
Copyright @Instagram
3/5

Prezenterka wiele podróżowała w ciąży

4/5
Izabela Janachowska w ciąży
Copyright @Instagram
4/5

Jej stylizacje inspirują inne przyszłe mamy

5/5
Izabela Janachowska w ciąży
Copyright @Instagram
5/5

Podoba się Wam styl Izy? Dla nas większość jej stylizacji to strzał w 10!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.