Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, VIVA! 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Jabłoński o początkach związku z Izą Janachowską: „Odstraszała mnie dziwnymi opowieściami”

Biznesmen musiał się natrudzić, by polubił go tata tancerki...

Rafał Kowalski 30 lipca 2022 07:49
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, VIVA! 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Minęło niemal 12 lat od dnia, kiedy Izabela Janachowska pierwszy raz stanęła twarzą w twarz z Krzysztofem Jabłońskim. Podrywana przez biznesmena czuła ekscytację, ale i niepewność. Tancerkę i jej męża dzieli 27 lat, ale szybko nie okazało się to żadną przeszkodą. Małe problemy leżały zupełnie gdzie indziej… Tego mało kto się spodziewał!

Jak poznali się Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński?

Zakochani w sobie małżonkowie udzielili w zeszłym roku wspólnego wywiadu, w którym po raz kolejny opowiedzieli o tym, w jakim momencie życia przecięły się ich drogi. „Poznaliśmy się 11 lat temu, już wtedy trudno było nie wiedzieć, kim jest Iza. Występowała w Tańcu z gwiazdami. Mężczyźni są wzrokowcami i każdy ma ideał kobiety, moim zawsze była blondynka, niezbyt wysoka, filigranowa. Poszedłem nawet na finałowy odcinek programu i wtedy zobaczyłem ją na żywo, zachwyciłem się jeszcze bardziej”, podkreślał wówczas w Pani Krzysztof Jabłoński.

Ale gwiazda tanecznego show nie od razu była pełna entuzjazmu. Jej niepewność wynikała z kilku czynników. „Zanim poznałam Krzysztofa, byłam singielką zmęczoną dość toksycznymi damsko-męskimi relacjami. Myślałam, że będę sama. […] Wcześniej byłam w różnych związkach, ale wszystkich znanych mi mężczyzn trzeba było mobilizować do działań, nakręcać”, wspominała w magazynie Izabela Janachowska. Dodała, że wkrótce przekonała się, jak wyjątkowym mężczyzną jest Krzysztof. Ostatecznie zaimponował jej swoim „czarem, szaleństwem, radością i pewnością siebie”.

Umówienie pierwszego spotkania było dla biznesmena dużym wyzwaniem. Udało się dopiero z pomocą przyjaciół Izy, która zgodziła się na 40-minutową kawę. Ostatecznie rozmowy trwały aż pięć godzin, co jeszcze mocniej motywowało Krzysztofa Jabłońskiego do kolejnych starań o serce gwiazdy. Wiele zmieniła randka w kinie, gdzie para trzymała się za ręce. Mimo wszystko Izabela Janachowska testowała Krzysztofa na różne sposoby. „Nie było jednak tak łatwo. Trochę się bała, uciekała przed związkiem, odstraszała mnie od siebie dziwnymi opowieściami. Jednak udało się”, mogliśmy przeczytać w magazynie Pani.

Czytaj też: „Trzeba się słuchać i być dla siebie dobrym”. Historia wyjątkowej miłości Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Rodzina Izabeli Janachowskiej - reakcja na starszego partnera

W tym samym wywiadzie małżonkowie przyznali, że ich związek budził na początku spore emocje w bliskich Izabeli Janachowskiej. Nie wszyscy od razu się z niego ucieszyli… „Poznaliśmy nasze rodziny. Mama i siostra Izy bardzo szybko mnie zaakceptowały, trudniej było mi przekonać do siebie jej tatę”, wspominał Krzysztof Jabłoński.

Na szczęście dziś wszyscy cieszą się z miłości, która przydarzyła się tej dwójce. Obie rodziny dzielą wspólnie wszystkie radosne momenty z życia ulubieńców publiczności.  

Sprawdź również: To była miłość od pierwszego wejrzenia. Poznajcie niezwykłą historię Jerzego i Ewy Bończaków

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, VIVA! 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?