Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, VIVA! 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Jabłoński o początkach związku z Izą Janachowską: „Odstraszała mnie dziwnymi opowieściami”

Biznesmen musiał się natrudzić, by polubił go tata tancerki...

Rafał Kowalski 22 września 2021 11:03
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, VIVA! 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Jedenaście lat temu Izabela Janachowska pierwszy raz stanęła twarzą w twarz z Krzysztofem Jabłońskim. Podrywana przez biznesmena czuła ekscytację, ale i niepewność. Tancerkę i jej męża dzieli 27 lat różnicy, ale szybko nie okazało się to żadną przeszkodą. Małe problemy leżały zupełnie gdzie indziej…

Jak poznali się Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński?

Zakochani w sobie małżonkowie udzielili niedawno wspólnego wywiadu, w którym po raz kolejny opowiedzieli o tym, w jakim momencie życia przecięły się ich drogi. „Poznaliśmy się 11 lat temu, już wtedy trudno było nie wiedzieć, kim jest Iza. Występowała w Tańcu z gwiazdami. Mężczyźni są wzrokowcami i każdy ma ideał kobiety, moim zawsze była blondynka, niezbyt wysoka, filigranowa. Poszedłem nawet na finałowy odcinek programu i wtedy zobaczyłem ją na żywo, zachwyciłem się jeszcze bardziej”, podkreślał w Pani Krzysztof Jabłoński.

Ale gwiazda tanecznego show nie od razu była pełna entuzjazmu. Jej niepewność wynikała z kilku czynników. „Zanim poznałam Krzysztofa, byłam singielką zmęczoną dość toksycznymi damsko-męskimi relacjami. Myślałam, że będę sama. […] Wcześniej byłam w różnych związkach, ale wszystkich znanych mi mężczyzn trzeba było mobilizować do działań, nakręcać”, wspominała w magazynie Izabela Janachowska. Dodała, że wkrótce przekonała się, jak wyjątkowym mężczyzną jest Krzysztof. Ostatecznie zaimponował jej swoim „czarem, szaleństwem, radością i pewnością siebie”.

Umówienie pierwszego spotkania było dla biznesmena dużym wyzwaniem. Udało się dopiero z pomocą przyjaciół Izy, która zgodziła się na 40-minutową kawę. Ostatecznie rozmowy trwały aż pięć godzin, co jeszcze mocniej motywowało Krzysztofa Jabłońskiego do kolejnych starań o serce gwiazdy. Wiele zmieniła randka w kinie, gdzie para trzymała się za ręce. Mimo wszystko Izabela Janachowska testowała Krzysztofa na różne sposoby. „Nie było jednak tak łatwo. Trochę się bała, uciekała przed związkiem, odstraszała mnie od siebie dziwnymi opowieściami. Jednak udało się”, czytamy w magazynie Pani.

Czytaj też: Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są razem od dziesięciu lat. W czym tkwi sekret ich związku?

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Rodzina Izabeli Janachowskiej - reakcja na starszego partnera

W tym samym wywiadzie małżonkowie przyznali, że ich związek budził na początku spore emocje w bliskich Izabeli Janachowskiej. Nie wszyscy od razu się z niego ucieszyli… „Poznaliśmy nasze rodziny. Mama i siostra Izy bardzo szybko mnie zaakceptowały, trudniej było mi przekonać do siebie jej tatę”, wspominał Krzysztof Jabłoński.

Na szczęście dziś wszyscy cieszą się z miłości, która przydarzyła się tej dwójce. Obie rodziny dzielą wspólnie wszystkie radosne momenty z życia ulubieńców publiczności. 

Zobacz: Izabela Janachowska o powiększeniu rodziny: „Mówią, że najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo”

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, VIVA! 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.